Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa Ürünlerfiber optik konektörler

Özel Plastik MM OM3 Aqua Uniboot Fiber Optik LC Konnektörü UL94-V0 Alev Alma Gereksinimlerine Uygun

iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

Özel Plastik MM OM3 Aqua Uniboot Fiber Optik LC Konnektörü UL94-V0 Alev Alma Gereksinimlerine Uygun

Çin Özel Plastik MM OM3 Aqua Uniboot Fiber Optik LC Konnektörü UL94-V0 Alev Alma Gereksinimlerine Uygun Tedarikçi

Büyük resim :  Özel Plastik MM OM3 Aqua Uniboot Fiber Optik LC Konnektörü UL94-V0 Alev Alma Gereksinimlerine Uygun

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OMC or OEM
Model numarası: MM OM3 Aqua LC Uniboot

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 200 adet
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Plastik torba başına 200 adet, Bu kolay çekilebilen ve iyi korunan fiber optik kablo paketi, varsayı
Teslim süresi: 3 gün
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, alipay, paypal, kredi kartı, MoneyGram, L / C
Yetenek temini: 1000000 adet / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Ürünler: MM OM3 Aqua LC Uniboot Renk: su
Ekleme kaybı: <0.3dB (Maksimum) Dönüş kaybı: > 50dB
Fiber Modu: MM Kablo boyutu: 3mm

Özel MM OM3 Aqua LC Uniboot Fiber Optik Kablo Konnektörleri UL94-V0 Tutuşabilirliğini Karşılar

Gereksinimler

Optik Bağlayıcı, fiber ve Kablo bağlantısında uygulanabilecek yeniden kullanılabilir bir pasif bileşenidir. ODF, ODN, PON vb.

OMC birçok çeşit fiber konektör üretmektedir. SC, LC, ST, FC, MU, MTRJ, E2000, MPO, MTP, SMA, DIN, D4 vb.

Endüstriyel standart:

SC: TIA / EIA, FOCIS3, GR-326.NTT-SC IEC61754-4 ve JIS C5973.

Şartname:

Çevresel performans:

Ø Çalışma Ortamı: -40 ° C ~ + 80 ° C

Ø UL94-V0 Yanıcılık Koşullarını Karşılar

Ø ROHS uyumlu

Optik performans:

Ø Telcordia GR-326-Core sorununu karşılar

Ø IL (Tipik): SM <0.3dB; MM <0.3dB:

Ø RL (Tipik): SM> 50dB; MM> 35dB:

Mekanik performans:

Ø Bağlantı Dayanıklılığı: 500 Çiftleşme döngüsü

Ø Konnektör Tekrarlanabilirlik: MM <0.2dB; SM <0.1dB

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: sales1

Tel: +8618938656884

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)