Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik zayıflatıcı

CATV Uygulaması İçin Güvenli Komponent Depolama Kısa Önyükleme Sağlayan Satır İçi Sabit Tip Fiber Optik Zayıflatıcı SM 2dB LC

iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

CATV Uygulaması İçin Güvenli Komponent Depolama Kısa Önyükleme Sağlayan Satır İçi Sabit Tip Fiber Optik Zayıflatıcı SM 2dB LC

Çin CATV Uygulaması İçin Güvenli Komponent Depolama Kısa Önyükleme Sağlayan Satır İçi Sabit Tip Fiber Optik Zayıflatıcı SM 2dB LC Tedarikçi
CATV Uygulaması İçin Güvenli Komponent Depolama Kısa Önyükleme Sağlayan Satır İçi Sabit Tip Fiber Optik Zayıflatıcı SM 2dB LC Tedarikçi CATV Uygulaması İçin Güvenli Komponent Depolama Kısa Önyükleme Sağlayan Satır İçi Sabit Tip Fiber Optik Zayıflatıcı SM 2dB LC Tedarikçi CATV Uygulaması İçin Güvenli Komponent Depolama Kısa Önyükleme Sağlayan Satır İçi Sabit Tip Fiber Optik Zayıflatıcı SM 2dB LC Tedarikçi CATV Uygulaması İçin Güvenli Komponent Depolama Kısa Önyükleme Sağlayan Satır İçi Sabit Tip Fiber Optik Zayıflatıcı SM 2dB LC Tedarikçi

Büyük resim :  CATV Uygulaması İçin Güvenli Komponent Depolama Kısa Önyükleme Sağlayan Satır İçi Sabit Tip Fiber Optik Zayıflatıcı SM 2dB LC

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OMC or OEM
Sertifika: ROHS and ISO
Model numarası: 2dB 1310nm ve 1550nm

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Plastik bir torba içinde 20 adet. Daha büyük bir plastik torbada birkaç torba. 54 * 35 * 39 cm&#39
Teslim süresi: 3 gün
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Yetenek temini: 1000000 adet / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Dalga boyu:: 1310nm ve 1550 nm Kablo seçeneği:: 2mm kablo
uzunluğu ::: özelleştirilmiş Lif Tipi:: Singlemode
İlk Ekleme Kaybı:: <1.0dB Zayıflama Aralığı:: 0,6 ~ 60dB
Kaybı Dönüş:: UPC:> 55dB APC:> 65dB Orijinal kayıp:: <0.6dB
Hassas:: 0.02dB PDL:: <0.10dB

SM 2dB 1310nm ve 1550nm Yama Kablosu LC UPC Konnektörlü 2mm Kablo Tipi Fiber Optik Zayıflatıcı

Yama kablosu tipi OMC'den gelen sabit zayıflatıcılar , hem entegre hem de ilave ürünlerde optik sinyallerin tanımlanmış kontrolünü sunar.

Projeye veya ihtiyaca bağlı olarak, sabit zayıflatıcılar projenizin veya uygulamanızın gerektirdiği tam seviyelere geçen ışık miktarını sınırlayabilir (zayıflatabilir). Bu hassas zayıflama seviyeleri son derece hassas performans sağlar.

OMC sabit zayıflatıcılar , önceden belirlenmiş miktarda ışık kaybının belirtildiği uygulamalarda kullanılır. Uygulamaları geniş kapsamlı olmasına rağmen, sabit zayıflatıcılar en çok test ve ölçüm, optik sensörler ve telekomünikasyon uygulamaları için kullanılır.

Zayıflatıcı özellikleri

  • Çalışma Bant Genişliği: 1310nm, 1550nm, 1310nm ve 1550nm
  • Ekleme Kaybı: SM <0.20db, MM <0.35db
  • Geri Dönüş Kaybı: UPC≥50db, APC≥60db
  • Polarizasyon Bağımlılık Kaybı: ≤0.2db
  • Kablo seçeneği: 2mm, 0.9mm, 3.0mm kablo vb
  • Konektörler: SC, FC, LC, ST
  • Zayıflama Toleransı: 1 ~ 10db ≤0.5db; 11 ~ 30db≤1dB.
  • Titreşim: ≤0.1db 10 ~ 55hz (2hr) arasında değişir
  • Düşme: Sert bir yüzeye 1,8 metreden 8 damla (3axes) sonra +/- 0,2dB.
  • Çalışma sıcaklığı: - 40 ° C ila + 85 ° C (.20.2db ekleme kaybı)

Uygulamalar

• DWDM uygulamaları

• Test ve ölçüm

• Optik sensörler

• Telekomünikasyon uygulamaları

Paketleme

paketleme Detayları Plastik bir torba içinde 20 adet.
Daha büyük bir plastik torbada birkaç torba.
54 * 35 * 39 cm'lik bir karikatürde yüzlerce çanta.
başka boyutta karton da mevcuttur.
Teslimat süresi Ödeme yapıldıktan sonra 3 gün içinde gönderilir

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: sales1

Tel: +8618938656884

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)