Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik helezon

12 Renkli LC Fiber Optik Pigtail% 100 Temiz Yama Kabloları Hafif Basit Yapı

iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

12 Renkli LC Fiber Optik Pigtail% 100 Temiz Yama Kabloları Hafif Basit Yapı

Çin 12 Renkli LC Fiber Optik Pigtail% 100 Temiz Yama Kabloları Hafif Basit Yapı Tedarikçi
12 Renkli LC Fiber Optik Pigtail% 100 Temiz Yama Kabloları Hafif Basit Yapı Tedarikçi 12 Renkli LC Fiber Optik Pigtail% 100 Temiz Yama Kabloları Hafif Basit Yapı Tedarikçi

Büyük resim :  12 Renkli LC Fiber Optik Pigtail% 100 Temiz Yama Kabloları Hafif Basit Yapı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OMC or OEM
Sertifika: ROHS and ISO
Model numarası: 12 Renkli 12F LC MM 50/125 0.9mm 2M LSZH Sıkı Tampon

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: bir plastik torba içinde tek parça, bir ana çanta içinde birkaç parça, daha sonra 54 * 36 * 35 cm bi
Teslim süresi: Ödeme onaylandıktan 3 gün sonra
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram, paypal, kredi kartı, alipay
Yetenek temini: 100000 adet / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Kalite seviyesi: IEC Sınıf C Ekleme kaybı: <0.2dB (Tipik), 0.3dB (Maks)
Dönüş kaybı: PC> 35dB Paket: TEK PAKET
% 100 3D girişim test edildi: KULLANILABİLİR Temiz son yüz ferrul: % 100 temiz, toz, su, çizik yok
oem servis: Oem avaiable Şirket Sertifikası: ISO 9001: 2008

Fiber pigtail 12 adet set LC PC OM4 0.9mm 2 M LSZH Gevşek tampon şerit kolay 1 M 12 renkler

12 elyaf / Renkli pigtail L C PC MM 50/125 0.9mm 2M

12 adet Simplex pigtail'den oluşur. 12 adet bir ünitedir. Telcordia GR-326 Core ve ROHS gereksinimlerini karşılar.

Konektör SC, FC, LC, ST, MU ve E2000etc olabilir.

Kablo G652D, G655, G657, OM1, OM2, OM3, OM4 vb. Olabilir.

Kablo boyutu 0,25, 0,9 olabilir

Seçeneğiniz için 12 renk vardır.

Hem 250um hem de 900um aynı renktedir, tanımlanması ve doğru eklenmesi kolaydır.

Sıkı tampon, yarı sıkı tampon. Gevşek tampon kullanılabilir

Pigtailler, dış tesis kablolarını sonlandırırken ek uygulamaları için kullanılır. Bir konektör ve özel bir uzunluktan oluşur

Ürün bilgisi

Lif sayısı 12 Elyaf Modu 50/125 | mm
Bağlayıcı Tipi1 LC / PC Bağlayıcı Tipi2 Sonlandırılmamış
Elyaf Modu AA Koparma uzunluğu 0.5m
dalga boyu 850 / 1310nm Ceket Malzemesi LSZH
Ekleme kaybı ≤0.3dB değiştirilebilirliği ≤0.2dB
Geri dönüş kaybı ≥50dB Titreşim ≤0.2dB
Çalışma sıcaklığı -40 ~ 75 ° C Depolama sıcaklığı -45 ° 85 ° C

Oem servisi

OMC ayrıca, elyaf konektörü, uzunluk, renk, elyaf kalitesi, şartname, malzeme, paket vb. Gibi bir dizi OEM hizmeti de sunmaktadır.

Fiziksel bilgi

12 renk

Uygulama

Doğru Fiber Optik Kablo Tipi Nasıl Seçilir?

PS: OM4 ve OM3 fiber modunun farkı aşağıdaki gibidir
1. OM4, VSCEL lazer iletimi için özel olarak geliştirilmiştir ve 550 Metre'ye kadar 10 Gig / saniye bağlantı mesafesine izin verir (OM3 ile 300M'ye kıyasla).
2. OM4 için etkili modal bant genişliği, OM3'ün iki katından fazladır.
3. OM4 patch kablosu için 4700 MHz.km, OM3 ise 2000 MHz.km'dir.

tayin Elyaf Çapı (μm) tip Hızlı Ethernet 100BASE-FX 1 Gigabit Ethernet 1000BASE-SX 1 Gigabit Ethernet 1000BASE-LX 10Gbps Ethernet 10GBASE 40Gbps Ethernet 40GBASE SR4 100 Gb / sn Ethernet 100 GBASE SR4
OM1 62.5 / 125 Çok modlu 2000 Metre 275 Metre 550 Metre 33 Metre Desteklenmiyor Desteklenmiyor
OM2 50/125 Çok modlu 2000 Metre 550 Metre 550 Metre 82 Metre Desteklenmiyor Desteklenmiyor
OM3 (Lazer Optimize Edilmiş) 50/125 Çok modlu 2000 Metre 550 Metre 550 Metre 300 Metre 100 Metre (SR4) 100 Metre (SR4)
OM4 (Lazer Optimize Edilmiş) 50/125 Çok modlu 2000 Metre 550 Metre 550 Metre 400 Metre 150 Metre (SR4) 150 Metre (SR4)

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: sales1

Tel: +8618938656884

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)