Ana sayfa Ürünleroptik dağıtım çerçeve

24 Port 48 Fiber Kayar Çekmece Dağıtım Çerçevesi 19 "1U Dubleks SC Patch Panel

Sertifika
Çin OMC Industry Co.Limited Sertifikalar
Çin OMC Industry Co.Limited Sertifikalar
Müşteri yorumları
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

24 Port 48 Fiber Kayar Çekmece Dağıtım Çerçevesi 19 "1U Dubleks SC Patch Panel

24 Port 48 Fibers Sliding Drawer Distribution Frame 19" 1U Duplex SC Patch Panel
24 Port 48 Fibers Sliding Drawer Distribution Frame 19" 1U Duplex SC Patch Panel 24 Port 48 Fibers Sliding Drawer Distribution Frame 19" 1U Duplex SC Patch Panel 24 Port 48 Fibers Sliding Drawer Distribution Frame 19" 1U Duplex SC Patch Panel 24 Port 48 Fibers Sliding Drawer Distribution Frame 19" 1U Duplex SC Patch Panel

Büyük resim :  24 Port 48 Fiber Kayar Çekmece Dağıtım Çerçevesi 19 "1U Dubleks SC Patch Panel

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shenzhen Çin
Marka adı: OEM or OMC
Sertifika: ROHS and ISO
Model numarası: 19 "1U SC Yama paneli

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Bir kutuda tek parça, birkaç adet 54 * 39 * 35 cm karton karton
Teslim süresi: 3-7days
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 1000000pcs aylık
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: 24 Port 48 Fiber Kayar Çekmece Dağıtım Çerçevesi 19 "1U Dubleks SC Patch Panel Fiber Modu: SM 9 / 125μm
Adaptör Tipi: SC Dubleks Geri dönüş kaybı: SC APC≥60dB; SC APCy60dB; SC PC ≥35dB SC PC ≥35dB
Ekleme kaybı: SC≤0.3dB Boyutlar (YxGxD): 44X482X253mm
Vurgulamak:

fiber optic patch panel

,

optical fiber distribution frame

24 Port 48 Fiber Kayar Çekmece Dağıtım Çerçevesi 19 "1U Dubleks SC Patch Panel

 

 

The Fiber Optic Patch panel is a kind of fiber optic management products used to distribute and protect the optical fiber links in FTTH Network. Fiber Optik Yama paneli, FTTH Ağı'ndaki optik fiber bağlantılarını dağıtmak ve korumak için kullanılan bir tür fiber optik yönetim ürünüdür. It is available for the distribution and terminal connection of various kinds of optical fiber system. Çeşitli fiber optik sistemlerin dağıtımı ve terminal bağlantısı için kullanılabilir. These units are available in sizes that fit the most common distribution requirements. Bu birimler en yaygın dağıtım gereksinimlerine uyan boyutlarda mevcuttur.

 

OMC, kaliteli soğuk haddelenmiş çelik sacdan yapılmış ve monte etmek için kullanılabilecek statik plastik püskürtme işlemine tabi tutulan bir tür yüksek kaliteli, mikro boyutlu fiber optik Patch paneldir SC / LC / FC / ST / MPO / E2000 adaptör, kutu iç duvar ve terasa monte edilebilir.

 


Özellikleri ve Avantajları

  • Soğuk haddeleme çelikten yapılmış, statik yayılan plastik, küçük boyutlu ve zarif ve kullanımı kolay
  • Kutunun montajı ve sökülmesi uygun bir çukur vardır.
  • The splice tray could be piled one upon another, flexible to turn; Ekleme tepsisi birbiri üzerine yığılabilir, döndürmek için esnek olabilir; the curve radius of the coiled spear fibers should be guaranteed to be over 37.5mm in the splice tray kıvrımlı mızrak liflerinin eğri yarıçapının ekleme tablasında 37.5 mm'nin üzerinde olması garanti edilmelidir
  • Kutu benzersiz bir yapıya, makul bir düzene sahiptir ve operasyon için yeterli alana sahiptir
  • Ayarlanabilir kelepçe conta halkası ve farklı boyutlardaki kabloları esnek bir şekilde ayarlayabilen konfigürasyonu güçlendirin, kabloların sıkıca kelepçelendiğinden emin olun
  • İç mekan tipi, suyun etkili bir şekilde girmesini engelleyebilecek mükemmel sızdırmazlık performansına sahiptir.
  • SC / LC / FC / ST adaptörü ile monte edilebilir
  • 1U patch panelde maksimum 48 çekirdek ekleme kapasitesi MAX
  • Rack Mount ve Kayar çekmece tasarımı

Boyut:

 

24 Port 48 Fiber Kayar Çekmece Dağıtım Çerçevesi 19 "1U Dubleks SC Patch Panel 0

 

Tür Hatırlatma

 

Fiber optik patch panel içermiyor the adapters and pigtails. adaptörler ve pigtailler. If you need them be installed, please contact us for details Yüklenmelerine ihtiyacınız varsa, ayrıntılar için lütfen bizimle iletişime geçin.

Tam yüklü ürünler şunları içerir: Adaptörler ve pigtailler (referans için)

 

24 Port 48 Fiber Kayar Çekmece Dağıtım Çerçevesi 19 "1U Dubleks SC Patch Panel 1


Sipariş bilgisi:

 

Panel Türü Çıkış bağlantı noktası Çıkış bağlantı noktası Hayır Yüklendi veya yüklenmedi Panel rengi
R1,-19 '1U raf montajlı patch panel 1-SC Tek Yönlü 1-6ports 0-yüksüz 1-Gri
S1-19 '1U Kayar Çekmece patch panel 2- SC Dubleks 2-8ports 1 buçuk yüklü SM adaptörü 2-Siyah
R2,-19 '2U raf montajlı patch panel 3- LC Dubleks 3-12ports 2 - yarı yüklü MM adaptör  
S2-19 '2U Kayar Çekmece patch paneli 4- LC Dörtlü 4-16ports 3- tam yüklü SM aksesuarları  
  5- FC Simpleks 5-24ports 4- tam yüklü OM1 aksesuarları  
  6- ST Tek Yönlü 6-48ports 5- tam yüklü OM2 aksesuarları  
      6- tam yüklü OM3 aksesuarları  
      6- tam yüklü OM3 aksesuarları  

İlgili ürünler:

 

24 Port 48 Fiber Kayar Çekmece Dağıtım Çerçevesi 19 "1U Dubleks SC Patch Panel 2

 

19 '2U Sürgülü Çekmece bağlantı paneli

 

24 Port 48 Fiber Kayar Çekmece Dağıtım Çerçevesi 19 "1U Dubleks SC Patch Panel 3

 

1U MPO ve MTP-LC 72F max Kayar çekmece bağlantı paneli

 

24 Port 48 Fiber Kayar Çekmece Dağıtım Çerçevesi 19 "1U Dubleks SC Patch Panel 4

 

12-144 çekirdekli Duvar Tipi Fiber Terminal Kutusu


Şirket Bilgisi

 

OMC industry co., limited, which was founded by an expert team, has been exporting FTTX passive products since 2007. We focus on providing innovative and integrated FTTX solutions for a variety of applications/Networks. Uzman bir ekip tarafından kurulan OMC industry co., 2007'den beri FTTX pasif ürünler ihraç etmektedir. Çeşitli uygulamalar / Ağlar için yenilikçi ve entegre FTTX çözümleri sunmaya odaklanıyoruz. Our capabilities include product/solution design, development, enhancement and integration. Yeteneklerimiz arasında ürün / çözüm tasarımı, geliştirme, geliştirme ve entegrasyon bulunmaktadır. Our products are among the highest performing in the industry and truly represent the best values in the industry. Ürünlerimiz endüstrideki en yüksek performansa sahiptir ve endüstrideki en iyi değerleri temsil eder. We also offer training, pre and post-sales support. Ayrıca eğitim, satış öncesi ve satış sonrası destek sunuyoruz. We help you select the right products for your Optical network's needs. Optik ağınızın ihtiyaçları için doğru ürünleri seçmenize yardımcı oluyoruz.

 

 

5 Market

4

shipping

SSS:

 

1. size gerçek fabrika Vardır?

Evet, biz gerçek fabrika fazla 10 yıl

 

2. ana ürün nedir?

Outdoor fiber optic cables; Dış mekan fiber optik kablolar; indoor fiber optic cables;FTTH Drop cables; iç mekan fiber optik kablolar; FTTH Drop kablolar;

Indoor armored patch cords fiber cable; Kapalı zırhlı patch kablolar fiber kablo; Optical patch cords SC/LC/FC/ST; Optik patch kordonlar SC / LC / FC / ST; MTP/MPO optical patch cord. MTP / MPO optik bağlantı kablosu.

 

3. hammadde için sertifika var Mı?

Biz nitelikli ISO9001, ROHS hammadde tedarikçileri ile uzun vadeli ilişki işbirliği kurmak.

 

4. teslim süresi nedir?

24 saat içinde normal fiber optik kablo çeşitleri için;

10000 konnektörlü fiber optik patch kablolar için 3 ~ 5 gün.

 

5. MOQ: minimum miktar nedir?

Fiber optik kablolar için ADEDI: 1 KM

Normal türler için stok olduğu için fiber optik patch kablolar için MOQ gerekli değildir.

 

6. diğer ülke veya yerli distribütörü var Mı?

Until now, we sell our products to customers directly. Şimdiye kadar ürünlerimizi doğrudan müşterilere satıyoruz. And factory price could be offered. Ve fabrika fiyat teklif edilebilir.

 

7. Ödeme

Büyük siparişler için: T / T, L / C

Küçük siparişler için: T / T, Western Union ve Paypal kabul edilebilir.

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: Han Lee

Tel: +8615871485006

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler