Ana sayfa ÜrünlerFiber optik adaptörü

Yüksek Hassasiyetli Seramik Kılıflı Fiber Optik Adaptör, IEC / ROHS Standartlarına Uygun

Sertifika
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
Müşteri yorumları
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

Yüksek Hassasiyetli Seramik Kılıflı Fiber Optik Adaptör, IEC / ROHS Standartlarına Uygun

Çin Yüksek Hassasiyetli Seramik Kılıflı Fiber Optik Adaptör, IEC / ROHS Standartlarına Uygun Tedarikçi
Yüksek Hassasiyetli Seramik Kılıflı Fiber Optik Adaptör, IEC / ROHS Standartlarına Uygun Tedarikçi Yüksek Hassasiyetli Seramik Kılıflı Fiber Optik Adaptör, IEC / ROHS Standartlarına Uygun Tedarikçi Yüksek Hassasiyetli Seramik Kılıflı Fiber Optik Adaptör, IEC / ROHS Standartlarına Uygun Tedarikçi

Büyük resim :  Yüksek Hassasiyetli Seramik Kılıflı Fiber Optik Adaptör, IEC / ROHS Standartlarına Uygun

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shenzhen Çin
Marka adı: OMC or OEM
Sertifika: ISO, ROHS
Model numarası: Dahili deklanşörlü LC Dubleks Adaptör - Düşük flanşlı SC ayak izi

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 50pcs
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Blister kutu
Teslim süresi: Ödeme onaylandıktan sonra 3 gün
Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union, Paypal
Yetenek temini: Her hafta 50000pcs
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Ürün:% s: Dahili deklanşörlü LC Dubleks Adaptör - Düşürülmüş flanş Fiber Optik Adaptör Ekleme kaybı: ≤0.2dB
Çekme kuvveti (g / f): 200 ~ 600 dayanıklılık: <0.10 dB tipik değişim, 500 çiftleşme
Standart: GR-326, IEC, TIA / EIA Standart uyumlu. kol: Zirkonya Seramik 1.25mm ayrık kılıf
Gövde malzemesi: PC Yanıcılık: UL94 V-0

LC Dupleks Fiber Optik LC Adaptörü, dahili deklanşörlü - SM, MM, OM3, OM4 için azaltılmış flanş SC ayak izi

 

 

İç deklanşör azaltılmış flanşlı SC ayak izi tipi adaptörlü LC Dubleksis a one-piece design adapter. tek parça tasarım adaptörüdür. The shutter is 100% automatic and requires no physical handling of the shutter door. Kepenk% 100 otomatiktir ve kepenk kapısının fiziksel olarak ele alınmasını gerektirmez. You can actuate this integrated, retractable shutter inside the adapter body by inserting the LC connector into the adapter. LC konnektörünü adaptöre takarak adaptör gövdesi içindeki bu entegre, geri çekilebilir deklanşörü çalıştırabilirsiniz. The shutter automatically opens as you insert the LC connector, and closes as you extract it. LC konektörünü taktığınızda deklanşör otomatik olarak açılır ve çıkardığınızda kapanır. Due to the special design of the shutter, it will not touch the ferrule end face when you insert a connector, thus preventing end face damage. Deklanşörün özel tasarımı nedeniyle, bir konektör yerleştirdiğinizde yüksük uç yüzeyine dokunmaz, böylece uç yüz hasarını önler. The internal shutter prevents eye exposure to lasers and provides protection from dust and other contaminants. Dahili deklanşör, lazerlere göz temasını önler ve tozdan ve diğer kirleticilerden koruma sağlar.

 

With increasingly high-powered active devices being used in today's networking and telecommunication platforms, Eye safety and connector cleanliness are an absolute necessity. Günümüzün ağ ve telekomünikasyon platformlarında gittikçe artan yüksek güçlü aktif cihazlar kullanıldığında, Göz güvenliği ve konektör temizliği mutlak bir gerekliliktir. OMC's LC adapter with Internal shutter has been designed to meet this growing need. OMC'nin Dahili deklanşörlü LC adaptörü bu artan ihtiyacı karşılamak üzere tasarlanmıştır.

 

Ürün detayları:

 

Azaltılmış Flanş tipi Çizim
Yüksek Hassasiyetli Seramik Kılıflı Fiber Optik Adaptör, IEC / ROHS Standartlarına Uygun Yüksek Hassasiyetli Seramik Kılıflı Fiber Optik Adaptör, IEC / ROHS Standartlarına Uygun

 

Özellikleri:

 

TIA/EIA-604 FOCIS-10 compatible; TIA / EIA-604 FOCIS-10 uyumlu; exceeds TIA/EIA-568-B.3 requirements TIA / EIA-568-B.3 gereksinimlerini aşıyor

IEC 61754-4, Yanabilirlik UL94 V-0 standardına uygundur

Flanşlı ve Flanşsız seçeneklerinde mevcuttur

Manşonlu hassas bağlantı

Düşük ekleme kaybı, Yüksek Geri Dönüş kaybı

İyi değiştirilebilirlik ve güvenilirlik

IEC ve ROHS standartlarını karşılayın

Mekanik boyutların yüksek hassasiyeti

 

Malzeme

 

Parça adı Malzeme Renk
Gövde gövdesi PC Mavi, yeşil Özelleştirilmiş
kol Yüksek hassasiyetli Seramik kılıf Beyaz
İç kanca PC Mavi, yeşil Özelleştirilmiş
Metal tabak Bronz bronz -
İç deklanşör SUS304 -
Toz kaplamış PVC Siyah

 

Özellikler

 

Test öğesi (SM-9/125) UPC (SM-9/125) APC MM Bilgisayar
Ekleme Kaybı ≤0.2dB(Standard Grade); .20.2dB (Standart Sınıf); ≤0.1dB(Premium Grade); ≤0.1dB (Premium Sınıf);
Geri dönüş kaybı ≥50 dB ≥60 dB ≥35 dB
Dayanıklılık (1000 Çiftleşme) 0.1dB Maks.
Çekme kuvveti (g / f) 2.0N ~ 5.9N (200gf ~ 600gf)
Depolama Sıcaklığı (℃) -40 ~ 85

 

Çevre ve Mekanik

 

Özellikleri Test koşulu Uygunluk Test sonucu
Titreşim 10-55Hz, 1.5mm, 60dk IEC61300-2-1 ≤0.2dB
Çiftleşme Dayanıklılığı 1000 Çiftleşme, her 25 çiftleşmede temizleyin. IEC61300-2-2 ≤0.2dB
Etki 1.5m, 8 damla IEC61300-2-6 ≤0.2dB
Bağlantı Mekanizmasının Dayanımı 40N, 10 Dakika, L = 22-28cm IEC61300-2-12 ≤0.2dB
Sıcaklık Döngüsü 40ºC ila + 75ºC, 40 döngü IEC61300-2-22 ≤0.2dB
Sıcaklık nem çevrimi 40ºC,% 95, 96 Saat IEC61300-2-21 ≤0.2dB
Çalışma sıcaklığı -40ºC ila + 85ºC   ≤0.2dB
Depolama sıcaklığı -40ºC ila + 85ºC   ≤0.2dB

 

Uygulama:

 

Patch paneller, ODF ve diğer optik bağlantılar.

Optik ağların sınırları ve izleme noktası

 

Yüksek ışık

 

Yüksek Hassasiyetli Seramik Kılıflı Fiber Optik Adaptör, IEC / ROHS Standartlarına Uygun

 

Şirket Bilgisi:

 

OMC industry co., limited, which was founded by an expert team, has been exporting FTTX passive products since 2007. We focus on providing innovative and integrated FTTX solutions for a variety of applications/Networks. Uzman bir ekip tarafından kurulan OMC industry co., 2007'den beri FTTX pasif ürünler ihraç etmektedir. Çeşitli uygulamalar / Ağlar için yenilikçi ve entegre FTTX çözümleri sunmaya odaklanıyoruz. Our capabilities include product/solution design, development, enhancement and integration. Yeteneklerimiz arasında ürün / çözüm tasarımı, geliştirme, geliştirme ve entegrasyon bulunmaktadır. Our products are among the highest performing in the industry and truly represent the best values in the industry. Ürünlerimiz endüstrideki en yüksek performansa sahiptir ve endüstrideki en iyi değerleri temsil eder. We also offer training, pre and post-sales support. Ayrıca eğitim, satış öncesi ve satış sonrası destek sunuyoruz. We help you select the right products for your Optical network's needs. Optik ağınızın ihtiyaçları için doğru ürünleri seçmenize yardımcı oluyoruz.

 

Yüksek Hassasiyetli Seramik Kılıflı Fiber Optik Adaptör, IEC / ROHS Standartlarına Uygun

Yüksek Hassasiyetli Seramik Kılıflı Fiber Optik Adaptör, IEC / ROHS Standartlarına Uygun

Yüksek Hassasiyetli Seramik Kılıflı Fiber Optik Adaptör, IEC / ROHS Standartlarına Uygun

Exhibition.jpg

Yüksek Hassasiyetli Seramik Kılıflı Fiber Optik Adaptör, IEC / ROHS Standartlarına Uygun

Yüksek Hassasiyetli Seramik Kılıflı Fiber Optik Adaptör, IEC / ROHS Standartlarına Uygun

shipping.jpg

SSS:

 

1. size gerçek fabrika Vardır?

Evet, biz gerçek fabrika fazla 10 yıl

 

2. ana ürün nedir?

Outdoor fiber optic cables; Dış mekan fiber optik kablolar; indoor fiber optic cables;FTTH Drop cables; iç mekan fiber optik kablolar; FTTH Drop kablolar;

Indoor armored patch cords fiber cable; Kapalı zırhlı patch kablolar fiber kablo; Optical patch cords SC/LC/FC/ST; Optik patch kordonlar SC / LC / FC / ST; MTP/MPO optical patch cord. MTP / MPO optik bağlantı kablosu.

 

3. hammadde için sertifika var Mı?

Biz nitelikli ISO9001, ROHS hammadde tedarikçileri ile uzun vadeli ilişki işbirliği kurmak.

 

4. teslim süresi nedir?

24 saat içinde normal fiber optik kablo çeşitleri için;

10000 konnektörlü fiber optik patch kablolar için 3 ~ 5 gün.

 

5. MOQ: minimum miktar nedir?

Fiber optik kablolar için ADEDI: 1 KM

Normal türler için stok olduğu için fiber optik yama kabloları için MOQ gerekli değildir.

 

6. diğer ülke veya yerli distribütörü var Mı?

Until now, we sell our products to customers directly. Şimdiye kadar ürünlerimizi doğrudan müşterilere satıyoruz. And factory price could be offered. Ve fabrika fiyat teklif edilebilir.

 

7. Ödeme

Büyük siparişler için: T / T, L / C

Küçük siparişler için: T / T, Western Union ve Paypal kabul edilebilir

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)