Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerFiber optik Patch kablolar

Özelleştirilmiş Uzunluk LC UPC LC UPC Dubleks OM5 Modlu LSZH 2.0mm Fiber Optik Yama Kablosu

iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

Özelleştirilmiş Uzunluk LC UPC LC UPC Dubleks OM5 Modlu LSZH 2.0mm Fiber Optik Yama Kablosu

Çin Özelleştirilmiş Uzunluk LC UPC LC UPC Dubleks OM5 Modlu LSZH 2.0mm Fiber Optik Yama Kablosu Tedarikçi
Özelleştirilmiş Uzunluk LC UPC LC UPC Dubleks OM5 Modlu LSZH 2.0mm Fiber Optik Yama Kablosu Tedarikçi Özelleştirilmiş Uzunluk LC UPC LC UPC Dubleks OM5 Modlu LSZH 2.0mm Fiber Optik Yama Kablosu Tedarikçi Özelleştirilmiş Uzunluk LC UPC LC UPC Dubleks OM5 Modlu LSZH 2.0mm Fiber Optik Yama Kablosu Tedarikçi Özelleştirilmiş Uzunluk LC UPC LC UPC Dubleks OM5 Modlu LSZH 2.0mm Fiber Optik Yama Kablosu Tedarikçi Özelleştirilmiş Uzunluk LC UPC LC UPC Dubleks OM5 Modlu LSZH 2.0mm Fiber Optik Yama Kablosu Tedarikçi Özelleştirilmiş Uzunluk LC UPC LC UPC Dubleks OM5 Modlu LSZH 2.0mm Fiber Optik Yama Kablosu Tedarikçi

Büyük resim :  Özelleştirilmiş Uzunluk LC UPC LC UPC Dubleks OM5 Modlu LSZH 2.0mm Fiber Optik Yama Kablosu

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OEM or OMC
Sertifika: ROHS and ISO
Model numarası: LC UPC - LC UPC OM5 Çift Yönlü 2.0mm LSZH

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Bir plastik torba içinde tek parça, 54 * 39 * 35 cm karton kartonda birkaç adet
Teslim süresi: 3-7days
Ödeme koşulları: Western Union, T/T, Paypal
Yetenek temini: aylık 100000pcs
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Bağlayıcı türü: LC LC Polonyalı Tipi: UPC’den UPC’ye
Fiber sayımı: Çift yönlü Fiber Modu: 850 / 1300nm
Ekleme kaybı: ≤0.3dB Dönüş kaybı: ≥30dB
Elyaf Sınıfı: Bükülmeye Duyarsız Kablo çapı: 2.0mm
Kablo ceketi: LSZH Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70 ° C

Özelleştirilmiş Uzunluk LC UPC LC UPC Dubleks OM5 Modlu LSZH 2.0mm Fiber Optik Yama Kablosu

OM5 geniş bantlı çok modlu bükülmeye karşı duyarsız fiber optik kablo, 850-950nm aralığında çalışan çoklu dalga boyları iletim sistemleri için optimize edilmiştir; 40 Gb / s ve 100 Gb / s iletimi için sadece iki fiberin (sekiz yerine) sürekli kullanımına izin vermek ve daha yüksek hızlar için düşük fiber sayımlarını sağlamak.


Bağlayıcının Standardı:

LC: TIA / EIA, FOCIS3, GR-326.NTT-SC IEC61754-4 ve JIS C5973.


Paketleme:

paketleme Detayları

1. ahşap davul, kontrplak davul veya ahşap davul Fümigasyon
2. karton kutu
3.customized

Liman: Shenzhen


Açıklama:

Üstün Performanslı Fiber Optik Kablo

Fiber optik kablolar, veri merkezi, CATV, fiber test cihazları, LAN, telekomünikasyon ağları, FTTx, iletişim odaları, fiber optik iletişim sistemi, savunma savaşa hazırlık vb. Bağlantılarında kullanılır.
001.png


Optik Özellikler:

Bağlayıcı LC Ceket OD (mm) 2.0mm
Elyaf Modu 50/125 | mm Ceket Rengi MM: YEŞİL
Lehçe APC dalga boyu MM: 850 nm
Kablo tipi dubleks Ceket Malzemesi LSZH / PVC
Ekleme kaybı D0.3dB (IEC Sınıf C) Ekleme kaybı .120.12dB (IEC Sınıf B)
Geri dönüş kaybı

SM UPC ≥ 50dB (dak)

Değiştirilebilirlik ve Titreşim ≤0.2dB
Çalışma sıcaklığı -20 ~ 70 ° C Depolama sıcaklığı -45 ° 85 ° C


Yüksek Kaliteli Fiber Optik Kablo Garantisi

Kapsamlı performans testi, kablonun daha güvenli çalışmasını ve veri iletiminin ağınızda daha güvenilir ve kararlı olmasını sağlar.

Kalite contorl.jpg

Polishing.jpg


paketleme

package-patch cord.jpg


sertifikasyon:

Ürünlerimiz bu sertifikalar ile onaylanmıştır

Certification.jpg


Şirket Bilgisi:

Uzman bir ekip tarafından kurulan OMC industry co., 2007'den bu yana FTTX pasif ürünleri ihraç etmektedir. Çeşitli uygulamalar / Ağlar için yenilikçi ve entegre FTTX çözümleri sunmaya odaklanıyoruz. Yeteneklerimiz ürün / çözüm tasarımı, geliştirme, geliştirme ve entegrasyondur. Ürünlerimiz sektördeki en yüksek performans gösteren ürünler arasında yer almakta ve sektördeki en iyi değerleri temsil etmektedir. Ayrıca eğitim, satış öncesi ve sonrası destek sunuyoruz. Optik ağınızın ihtiyaçları için doğru ürünleri seçmenize yardımcı oluruz.

tozsuz wrokshop.jpg

Exhibition.jpg

market.jpg

shipping.jpg

SSS:

1. Siz gerçek fabrika musunuz?

Evet, biz gerçek fabrika 10 yıldan fazla

2. ana ürün nedir?

Dış mekan fiber optik kablolar; kapalı fiber optik kablolar; FTTH Bırak kablolar;

Kapalı zırhlı yama kabloları fiber kablo; Optik yama kabloları SC / LC / FC / ST; MTP / MPO optik yama kablosu.

3. Hammadde sertifikanız var mı?

Biz nitelikli ISO9001, ROHS hammadde tedarikçileri ile uzun vadeli ilişki işbirliği kurmak.

4. teslim süresi nedir?

Normal fiber optik kablo tipleri için 24 saat içerisinde;

10000 konnektörlü fiber optik patch kablolar için 3 ~ 5 gün.

5. MOQ: minimum miktar nedir?

Fiber optik kablolar için MOQ: 1KM

Fiber optik patch kablolar için gerekli MOQ gerekmez, çünkü normal çeşitler için stok mevcuttur.

6. Başka bir ülkede veya yurtiçinde distribütörünüz var mı?

Şimdiye kadar ürünlerimizi doğrudan müşterilere satıyoruz. Ve fabrika fiyatı teklif edilebilir.

7. Ödeme

Büyük siparişler için: T / T, L / C

Küçük siparişler için: T / T, Western Union ve Paypal kabul edilebilir.

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: 李晗

Tel: +8618682182825

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)