Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa Ürünler

Fiber optik bağlantı

Sertifika
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
Müşteri yorumları
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

Fiber optik bağlantı

(11)
Çin SC APC Tekli 0.9 / 2.0 / 3.0mm Önceden cilalı Yüksük Alan Montaj Parçası Hızlı / Hızlı Bağlantı Fabrika

SC APC Tekli 0.9 / 2.0 / 3.0mm Önceden cilalı Yüksük Alan Montaj Parçası Hızlı / Hızlı Bağlantı

SC APC Tekli 0.9 / 2.0 / 3.0mm Önceden cilalı Yüksük Alan Montaj Parçası Hızlı / Hızlı Bağlantı Saha kurulum konektörü olarak da adlandırılır Hızlı kurulum konektörü , FTTH proje sahnesinde kullanılabilecek ... Read More
2019-07-19 19:42:01
Çin Corning Singlemode 1x2 Fiber Optik Kablo Bağlayıcı Düşük Polarizasyon Bağımlı Kayıp Fabrika

Corning Singlemode 1x2 Fiber Optik Kablo Bağlayıcı Düşük Polarizasyon Bağımlı Kayıp

1 x 2 Fiber Optik Bağlayıcı Çift Pencere SM 1310 / 1550nm Konnektör Bağlama Oranı Olmadan 30:70 Açıklama 1.Fiber Optic FBT splitter, Fused Biconical Tape teknolojisi kullanılarak üretilen bir tür optik güç y... Read More
2019-02-26 15:15:23
Çin Pasif Optik / Yerel Alan Ağları için Sıkı Birleşimden Kaynaşmış Biconic Konik Splitter Fabrika

Pasif Optik / Yerel Alan Ağları için Sıkı Birleşimden Kaynaşmış Biconic Konik Splitter

1x2 80:20 SC SM UPC Konnektörü ve 0.9mm Kablo ile Çift Pencere SM 1310 / 1550nm FBT Splitter Kaynaşmış Biconic Konik (FBT) ayırıcı, geleneksel teknolojiye dayanan, fiber bağlayıcı olarak da adlandırılabilir, ... Read More
2019-02-26 13:55:09
Çin Turuncu Renk 1 * 2 MM Fiber Optik Bağlayıcı Yüksek Performanslı OM1 8.5 / 1310nm için 62.5 / 125um Fabrika

Turuncu Renk 1 * 2 MM Fiber Optik Bağlayıcı Yüksek Performanslı OM1 8.5 / 1310nm için 62.5 / 125um

1x2 MM Fiber Optik Bağlayıcı 50:50 OM1 62.5 / 125 850 veya 1310nm FBT Ayırıcı, FC Konnektörlü Füzyonlu Biconic Taper (FBT) ayırıcı, geleneksel teknolojiye dayanan fiber birleştirici olarak da adlandırılır, iki ... Read More
2019-02-26 13:54:06
Çin ABS Kutusu ile Yüksek Dönüş Kaybı 1x3 Multimode Fiber Bağlayıcı Mükemmel Mekanik Stabilite Fabrika

ABS Kutusu ile Yüksek Dönüş Kaybı 1x3 Multimode Fiber Bağlayıcı Mükemmel Mekanik Stabilite

1x3 Fiber Optik Bağlaştırıcı 50: 20: 30 MM 850 veya 1310nm, FC Konnektörlü, ABS kutulu FBT Dağıtıcı Füzyonlu Biconic Taper (FBT) ayırıcı, geleneksel teknolojiye dayanan fiber birleştirici olarak da adlandırılır... Read More
2019-02-26 13:50:09
Çin SC Konnektörü ile Mükemmel Çevre İstikrarlı Turuncu Renkli 1x2 Çok Modlu Fiber Bağlayıcı Fabrika

SC Konnektörü ile Mükemmel Çevre İstikrarlı Turuncu Renkli 1x2 Çok Modlu Fiber Bağlayıcı

1 * 2 50:50 Çift Camlı MM 850 / 1310nm FBT Ayırıcı, SC Konnektörlü Füzyonlu Biconic Taper (FBT) ayırıcı, geleneksel teknolojiye dayanan fiber birleştirici olarak da adlandırılır, iki veya daha fazla optik ... Read More
2019-02-26 13:49:14
Çin SC APC 2.0mm Bağlayıcı ile Çift Windows Fiber Optik Bağlantı SM 1310 / 1550nm Fabrika

SC APC 2.0mm Bağlayıcı ile Çift Windows Fiber Optik Bağlantı SM 1310 / 1550nm

SC APC 2.0mm Bağlayıcı ile 1x2 50:50 Çift Windows Fiber optik çoğaltıcı SM 1310 / 1550nm Kaynaşmış Biconic Konik (FBT) ayırıcı, geleneksel teknolojiye dayanan, fiber bağlayıcı olarak da adlandırılabilir, iki ... Read More
2018-12-31 11:39:56
Çin Yüksek Kararlı Fiber Optik Bağlantı, 1x2 FBT Splitter Enerji Tasarrufu Fabrika

Yüksek Kararlı Fiber Optik Bağlantı, 1x2 FBT Splitter Enerji Tasarrufu

1x2 70:30 SC SM APC Konnektörü ve 0.9mm Kablo ile Çift Pencere SM 1310 / 1550nm FBT Splitter Kaynaşmış Biconic Konik (FBT) ayırıcı, geleneksel teknolojiye dayanan, fiber bağlayıcı olarak da adlandırılabilir, ... Read More
2018-12-31 11:39:56
Çin Doğru Kaplin 1x3 Fiber Optik Bağlantı, Düşük Ekleme Kaybı Optik Kablo Bağlaştırıcısı Fabrika

Doğru Kaplin 1x3 Fiber Optik Bağlantı, Düşük Ekleme Kaybı Optik Kablo Bağlaştırıcısı

1x3 Fiber optik bağlayıcı SM 1310 / 1550nm, Kavrama Oranı (%) 50: 20: 30, Çift Camlı LC UPC 2.0mm Konnektörü Kaynaşmış Biconic Konik (FBT) ayırıcı, geleneksel teknolojiye dayanan, fiber bağlayıcı olarak da ... Read More
2018-12-31 11:39:55
Çin Çelik Boru Sızdırmazlık Fiber Optik Bağlantı, Konnektör Olmadan Fiber Kablo Bağlayıcı Fabrika

Çelik Boru Sızdırmazlık Fiber Optik Bağlantı, Konnektör Olmadan Fiber Kablo Bağlayıcı

Bağlayıcı Kaplin Oranı Olmadan 1 x 2 Fiber Optik Bağlantı Çift Cam SM 1310 / 1550nm 60:40 Kaynaşmış Biconic Konik (FBT) ayırıcı, geleneksel teknolojiye dayanan, fiber bağlayıcı olarak da adlandırılabilir, iki ... Read More
2018-12-31 11:39:55
Page 1 of 2|< 1 2 >|