Ana sayfa ÜrünlerMTP Gövde Kablo

MTP Bagaj Kablosu OM3 Önceden sonlandırılmış Dubleks 24F MTP Erkek - LC PC 50 / 125μm Fanout 2.0mm Aque LSZH Ceket ile

Sertifika
Çin OMC Industry Co.Limited Sertifikalar
Çin OMC Industry Co.Limited Sertifikalar
Müşteri yorumları
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

MTP Bagaj Kablosu OM3 Önceden sonlandırılmış Dubleks 24F MTP Erkek - LC PC 50 / 125μm Fanout 2.0mm Aque LSZH Ceket ile

MTP Trunk Cable OM3 Pre - terminated Duplex 24F MTP Male to LC PC 50 / 125μm Fanout 2.0mm With Aque LSZH Jacket
MTP Trunk Cable OM3 Pre - terminated Duplex 24F MTP Male to LC PC 50 / 125μm Fanout 2.0mm With Aque LSZH Jacket MTP Trunk Cable OM3 Pre - terminated Duplex 24F MTP Male to LC PC 50 / 125μm Fanout 2.0mm With Aque LSZH Jacket MTP Trunk Cable OM3 Pre - terminated Duplex 24F MTP Male to LC PC 50 / 125μm Fanout 2.0mm With Aque LSZH Jacket MTP Trunk Cable OM3 Pre - terminated Duplex 24F MTP Male to LC PC 50 / 125μm Fanout 2.0mm With Aque LSZH Jacket

Büyük resim :  MTP Bagaj Kablosu OM3 Önceden sonlandırılmış Dubleks 24F MTP Erkek - LC PC 50 / 125μm Fanout 2.0mm Aque LSZH Ceket ile

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shenzhen Çin
Marka adı: Usconec
Sertifika: ROHS and ISO
Model numarası: OM3 Önceden Sonlandırılmış Dubleks 24F MTP Erkek - LC PC 50 / 125μm Fanout 2.0mm

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Bir plastik torba içinde 1 parça, bir ana çanta içinde birkaç adet, daha sonra 54 * 39 * 35cm bir ka
Teslim süresi: 1 hafta
Ödeme koşulları: Western Union, T / T, alipay, paypal, kredi kartı
Yetenek temini: 1000000 adet / ay
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: MTP Bagaj Kablosu OM3 Önceden sonlandırılmış Dubleks 24F MTP Erkek - LC PC 50 / 125μm Fanout 2.0mm A Fiber Modu: OM3 50 / 125μm
Ekleme kaybı: MTP≤0.6dB, LC≤0.3dB Geri dönüş kaybı: MTP≥20dB, LC≥30dB
Konektör A: MTP MM 24F Erkek Bağlayıcı B: 12 x LC UPC Dubleks
Çalışma sıcaklığı:: -40 ila + 85 ° C değiştirilebilirliği:: ≤0.35dB
Vurgulamak:

mtp fanout cable

,

mtp patch cable

MTP Bagaj Kablosu OM3 Önceden sonlandırılmış Dubleks 24F MTP Erkek - LC PC 50 / 125μm Fanout 2.0mm Aque LSZH Ceket ile

 

 

24F MTP- LC/SC/FC/ST Staggered harness Cables are terminated with MTP and LC/SC/FC/ST connector on both ends.The 24pcs(12pcs for LC uniboot;24 LC Simplex) fanout cables are optimized for 40G QSFP+ PLR4 to 10G SFP+ LR optics direct connection and high-density data center applications. 24F MTP- LC / SC / FC / ST Aşamalı kablo demeti Kablolar her iki uçta MTP ve LC / SC / FC / ST konnektörü ile sonlandırılır. 24 adet (LC açma için 12 adet; 24 LC Simplex) fanout kabloları 40G QSFP + PLR4 için optimize edilmiştir 10G SFP + LR optik doğrudan bağlantı ve yüksek yoğunluklu veri merkezi uygulamaları. Have staggered length . Aşamalı uzunluk var. It's specifically designed for highdensity fiber patching in data centers which need space saving and reduce cable management troubles. Alan tasarrufu gerektiren ve kablo yönetimi sorunlarını azaltan veri merkezlerinde yüksek yoğunluklu fiber yama için özel olarak tasarlanmıştır.


24F MTP- LC/SC/FC/ST Staggered harness Cables designed for 100GBASE-SR10 CXP/CFP Interconnect Solution,100GBASE-LR4 and high-density data center. 24F MTP- LC / SC / FC / ST Aşamalı kablo demeti 100GBASE-SR10 CXP / CFP Bağlantı Çözümü, 100GBASE-LR4 ve yüksek yoğunluklu veri merkezi için tasarlanmış kablolar. It is optimized for 10/40/100G high-density data center applications.This 24 Fiber harness cable is used for connecting (12) SFP+ into a MTP adapter panel and MPO trunk. 10/40 / 100G yüksek yoğunluklu veri merkezi uygulamaları için optimize edilmiştir. Bu 24 Fiber kablo demeti kablosu, (12) SFP + 'yı bir MTP adaptör paneline ve MPO bagajına bağlamak için kullanılır.
 
MTP ürünlerinin Standardı:

 

Meets IEC Standard IEC-61754-7; IEC Standardı IEC-61754-7'yi karşılar; JIS C5982; JIS C5982; TIA-604-5(FOCIS5); TIA-604-5 (FOCIS5); Telcordia GR-1435-CORE compliant Telcordia GR-1435-CORE uyumlu
TIA-568-C uyarınca yapısal kablolama
 
Diğer konektörlerin Endüstriyel Standardı:


LC: TIA / EIA, FOCIS10, GR-326 EIA / TIA-604-10, IEC61754-20 ve JIS C5973.
 

Ürün Özellikleri

 

Konektör A MTP Bağlayıcı B LC UPC Dubleks
Fiber Modu OM3 50 / 125μm dalga boyu 850 / 1300nm
Ekleme Kaybı MTP≤0.6dB, LC≤0.3dB Geri dönüş kaybı MTP≥20dB, LC≥30dB
850nm'de zayıflama ≤2.3dB / km 1300nm'de zayıflama ≤0.6dB / km
Ceket OD 3.0mm Fan Çıkış Çapı 2.0mm
Kurulum Çekme Yükü 100 N Uzun Süreli Çekme Yükü 50 N
Kablo Ceketi LSZH Fiber Sayısı 24 Lif
Çalışma sıcaklığı -10 ° C ila + 70 ° C Depolama sıcaklığı -40 ° C ila + 85 ° C


MTP Bagaj Kablosu OM3 Önceden sonlandırılmış Dubleks 24F MTP Erkek - LC PC 50 / 125μm Fanout 2.0mm Aque LSZH Ceket ile 0MTP Bagaj Kablosu OM3 Önceden sonlandırılmış Dubleks 24F MTP Erkek - LC PC 50 / 125μm Fanout 2.0mm Aque LSZH Ceket ile 1

 

Özellikleri:

  • Düşük ekleme kaybı, yüksek geri dönüş kaybı
  • MT tabanlı Çok fiber Konektör, 4,8,12 ve 24 fiber konektör sonlandırma ve montajları
  • Elyafın kütle sonlandırması için ekonomik çözüm
  • Düşük kayıp ve standart kayıp SM ve MM uygulamaları için tasarlanmıştır
  • Sağlamlaştırılmış yuvarlak kablo, oval kablo ve çıplak şerit seçenekleri mevcuttur
  • Elyaf tipi, cila tipi ve / veya konektör derecesini ayırt etmek için renk kodlu muhafazalar
  • Tekrarlanabilirlik ve değiştirilebilirlik açısından iyi

 
AVAILABILITY: 

  • Şerit ve demet kablosu mevcuttur;
  • Patch cord, pigtail kablo takımları mevcuttur.
  • MT-MT şerit yama kablosu mevcuttur.
  • MPO Geri Döngü kullanılabilir
     

Yüksek Kalite MTP Kablo Garantisi

1. Yüksek performanslı parlatma makinesi ve MT yüksükler için tasarlanmış hassas plaka tutucular ile tamamlanmaktadır.
2. 3D interferometre, MTP / MPO parlatma işleminin doğrulanmasını sağlar ve cilalı MT yüksüğünün tüm parametrelerinin endüstri standartlarına uygun olmasını ve aşılmasını sağlar.
3. Test cihazının esnekliği, karmaşık ve yüksek fiber sayısı kablo montajları için gerekli olan optik testlerin tüm spektrumunu sağlar.


MTP Bagaj Kablosu OM3 Önceden sonlandırılmış Dubleks 24F MTP Erkek - LC PC 50 / 125μm Fanout 2.0mm Aque LSZH Ceket ile 2
 

MTP Bağlayıcı Türleri

MTP Bagaj Kablosu OM3 Önceden sonlandırılmış Dubleks 24F MTP Erkek - LC PC 50 / 125μm Fanout 2.0mm Aque LSZH Ceket ile 3

Diğer açıkça görünen iki özellik, üst taraftaki burunlar ve kılavuz oluklardır (tuşlar).
(Not: Dişi konektörün erkek konnektör tipiyle bağlanması gerekir.)

 

Uzunluk Toleransı

 

MTP Bagaj Kablosu OM3 Önceden sonlandırılmış Dubleks 24F MTP Erkek - LC PC 50 / 125μm Fanout 2.0mm Aque LSZH Ceket ile 4

 

Toplam Uzunluk (L) (m) tolerans uzunluğu (cm)
0 <S <1 + 5 / -0
1 <S <10 + 10 / -0
10 <S <40 + 15 / -0
40 <L +% 0,5 x L / -0

 

paketleme


Bu kolayca alınabilen ve iyi korunan fiber patch kablo paketi OMC tarafından varsayılan olarak etiketlendi ve işaretlendi
.Standard carton size : 34*22*15 cm; Standart karton boyutu: 34 * 22 * ​​15 cm. 44*34*24 cm ; 44 * 34 * 24 cm; 54*39*34 cm . 54 * 39 * 34 cm. Which carton to be used depends on goods Hangi kartonun kullanılacağı mallara bağlıdır
Qty . Miktar Packing can be customized. Ambalaj özelleştirilebilir.

 

MTP Bagaj Kablosu OM3 Önceden sonlandırılmış Dubleks 24F MTP Erkek - LC PC 50 / 125μm Fanout 2.0mm Aque LSZH Ceket ile 5

 

Şirket Bilgisi:

 

OMC industry co., limited, which was founded by an expert team, has been exporting FTTX passive products since 2007. We focus on providing innovative and integrated FTTX solutions for a variety of applications/Networks. Uzman bir ekip tarafından kurulan OMC industry co., 2007 yılından bu yana FTTX pasif ürünleri ihraç etmektedir. Çeşitli uygulamalar / Ağlar için yenilikçi ve entegre FTTX çözümleri sunmaya odaklanıyoruz. Our capabilities include product/solution design, development, enhancement and integration. Yeteneklerimiz arasında ürün / çözüm tasarımı, geliştirme, geliştirme ve entegrasyon bulunmaktadır. Our products are among the highest performing in the industry and truly represent the best values in the industry. Ürünlerimiz endüstrideki en yüksek performansa sahiptir ve endüstrideki en iyi değerleri temsil eder. We also offer training, pre and post-sales support. Ayrıca eğitim, satış öncesi ve satış sonrası destek sunuyoruz. We help you select the right products for your Optical network's needs. Optik ağınızın ihtiyaçları için doğru ürünleri seçmenize yardımcı oluyoruz.

 

dustfree wrokshop.jpg

MTP Bagaj Kablosu OM3 Önceden sonlandırılmış Dubleks 24F MTP Erkek - LC PC 50 / 125μm Fanout 2.0mm Aque LSZH Ceket ile 7

MTP Bagaj Kablosu OM3 Önceden sonlandırılmış Dubleks 24F MTP Erkek - LC PC 50 / 125μm Fanout 2.0mm Aque LSZH Ceket ile 8

MTP Bagaj Kablosu OM3 Önceden sonlandırılmış Dubleks 24F MTP Erkek - LC PC 50 / 125μm Fanout 2.0mm Aque LSZH Ceket ile 9

MTP Bagaj Kablosu OM3 Önceden sonlandırılmış Dubleks 24F MTP Erkek - LC PC 50 / 125μm Fanout 2.0mm Aque LSZH Ceket ile 10

Exhibition.jpg

MTP Bagaj Kablosu OM3 Önceden sonlandırılmış Dubleks 24F MTP Erkek - LC PC 50 / 125μm Fanout 2.0mm Aque LSZH Ceket ile 12

MTP Bagaj Kablosu OM3 Önceden sonlandırılmış Dubleks 24F MTP Erkek - LC PC 50 / 125μm Fanout 2.0mm Aque LSZH Ceket ile 13

shipping.jpg

SSS:

 

1. size gerçek fabrika Vardır?

Evet, biz gerçek fabrika fazla 10 yıl

 

2. ana ürün nedir?

Outdoor fiber optic cables; Dış mekan fiber optik kablolar; indoor fiber optic cables;FTTH Drop cables; iç mekan fiber optik kablolar; FTTH Drop kablolar;

Indoor armored patch cords fiber cable; Kapalı zırhlı patch kablolar fiber kablo; Optical patch cords SC/LC/FC/ST; Optik patch kordonlar SC / LC / FC / ST; MTP/MPO optical patch cord. MTP / MPO optik bağlantı kablosu.

 

3. hammadde için sertifika var Mı?

Biz nitelikli ISO9001, ROHS hammadde tedarikçileri ile uzun vadeli ilişki işbirliği kurmak.

 

4. teslim süresi nedir?

24 saat içinde normal fiber optik kablo çeşitleri için;

10000 konnektörlü fiber optik patch kablolar için 3 ~ 5 gün.

 

5. MOQ: minimum miktar nedir?

Fiber optik kablolar için ADEDI: 1 KM

Normal türler için stok olduğu için fiber optik patch kablolar için MOQ gerekli değildir.

 

6. diğer ülke veya yerli distribütörü var Mı?

Until now, we sell our products to customers directly. Şimdiye kadar ürünlerimizi doğrudan müşterilere satıyoruz. And factory price could be offered. Ve fabrika fiyat teklif edilebilir.

 

7. Ödeme

Büyük siparişler için: T / T, L / C

Küçük siparişler için: T / T, Western Union ve Paypal kabul edilebilir

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: Kanglly Wong

Tel: 86-18682182825

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)