Ana sayfa ÜrünlerMPO Gövde Kablo

SM 12 Fiber MPO Bagaj Kablosu MPO Dişi - SC UPC Kablo Demeti Kablosu 9/125μm Düz Fanout SC Dubleks 0.5m Tip A LSZH

Sertifika
Çin OMC Industry Co.Limited Sertifikalar
Çin OMC Industry Co.Limited Sertifikalar
Müşteri yorumları
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

SM 12 Fiber MPO Bagaj Kablosu MPO Dişi - SC UPC Kablo Demeti Kablosu 9/125μm Düz Fanout SC Dubleks 0.5m Tip A LSZH

SM 12 Fibers MPO Trunk Cable MPO Female - SC UPC Harness Cable 9 / 125μm Straight Fanout SC Duplex 0.5m Type A LSZH
SM 12 Fibers MPO Trunk Cable MPO Female - SC UPC Harness Cable 9 / 125μm Straight Fanout SC Duplex 0.5m Type A LSZH SM 12 Fibers MPO Trunk Cable MPO Female - SC UPC Harness Cable 9 / 125μm Straight Fanout SC Duplex 0.5m Type A LSZH SM 12 Fibers MPO Trunk Cable MPO Female - SC UPC Harness Cable 9 / 125μm Straight Fanout SC Duplex 0.5m Type A LSZH

Büyük resim :  SM 12 Fiber MPO Bagaj Kablosu MPO Dişi - SC UPC Kablo Demeti Kablosu 9/125μm Düz Fanout SC Dubleks 0.5m Tip A LSZH

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shenzhen, Çin
Marka adı: Senko
Sertifika: ROHS and ISO
Model numarası: 12 Fiberli 9 / 125μm MPO Dişi - SC UPC

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 5pcs
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Bir plastik torba içinde 1 parça, bir ana çanta içinde birkaç adet, daha sonra 54 * 39 * 35cm bir ka
Teslim süresi: 1 hafta
Ödeme koşulları: Western Union, T / T, alipay, paypal, kredi kartı
Yetenek temini: 1000000 adet / ay
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: SM 12 Fiber MPO Bagaj Kablosu MPO Dişi - SC UPC Kablo Demeti Kablosu 9/125μm Düz Fanout SC Dubleks 0 Konektör A: MPO Dişi (ağrısız) 12F SM
Bağlayıcı B: 6X SC UPC Dubleks MPO Konnektör IL: Maks. 0,35dB Maks (0,15dB Tip.)
MPO Konektörü RL: 60dB SC Konnektör IL: ≤0.3dB
SC Konnektör RL: ≥50dB Kablo Çapı: 3.0mm
Fan Çıkış Çapı: 2.0mm değiştirilebilirliği:: ≤0.35dB
Vurgulamak:

mpo harness cable

,

mpo patch cable

SM 12 Fiber MPO Bagaj Kablosu MPO Dişi - SC UPC Kablo Demeti Kablosu 9/125μm Düz Fanout SC Dubleks 0.5m Tip A LSZH

 

 

MPO harness cables provide a transition from multi-fiber cables to individual fibers or duplex connectors. MPO kablo demeti kabloları, çok fiber kablolardan tek tek fiberlere veya dubleks konektörlere geçiş sağlar. Known as MPO breakout cable or MPO fan-out cable as well, it has a single MPO connector on one end that breaks out into 8 connectors, and these connector types can be LC, SC, ST, etc. It's available in 4, 6, 8, or 12 fiber ribbon configurations with lengths about 10, 20, 30 meters and other customized lengths. MPO koparma kablosu veya MPO fan çıkış kablosu olarak da bilinen bir ucunda 8 konektöre ayrılan tek bir MPO konektörü vardır ve bu konnektör tipleri LC, SC, ST vb. , 8 veya 12 fiber şerit konfigürasyonları, yaklaşık 10, 20, 30 metre uzunlukları ve diğer özelleştirilmiş uzunluklar. MPO harness cable provides a reliable, cost-effective cabling system for migrating from legacy 10G to higher speed 40G/100G Ethernet. MPO kablo demeti kablosu, eski 10G'den daha yüksek hızlı 40G / 100G Ethernet'e geçiş için güvenilir, uygun maliyetli bir kablolama sistemi sağlar. The following are the advantages of MPO harness cable: MPO kablo demeti kablosunun avantajları şunlardır:
 
- Yerden tasarruf - Aktif ekipman ve omurga kablosu yerden tasarruf için iyidir.
- Kolay dağıtım — Fabrika tarafından sonlandırılan sistem, kurulum ve ağ yeniden yapılandırma zamanından tasarruf sağlar.
- Güvenilirlik - Ürün kalitesini garanti etmek için üretim sürecinde yüksek standart bileşenler kullanılır.
 
MPO-LC Fiber Patch Cord are terminated with MPO and LC connector on both end. MPO-LC Fiber Yama Kablosu her iki ucunda MPO ve LC konektörü ile sonlandırılır. All of OMC's MPO Connectors are from Taiwan,Japan etc. Tüm OMC MPO Konnektörleri Tayvan, Japonya vb.


MPO ürünlerinin Standardı:

- Meets IEC Standard IEC-61754-7; - IEC Standardı IEC-61754-7'yi karşılar; JIS C5982; JIS C5982; TIA-604-5(FOCIS5); TIA-604-5 (FOCIS5); Telcordia GR-1435-CORE compliant Telcordia GR-1435-CORE uyumlu
- TIA-568-C'ye göre yapısal kablolama

 

Diğer konektörlerin Endüstriyel Standardı:

LC: TIA / EIA, FOCIS10, GR-326 EIA / TIA-604-10, IEC61754-20 ve JIS C5973.

 

MPO-LC OM3 24F patch cord'un Özellikleri:

 

Konektör A MPO Dişi (ağrısız) 12F SM Bağlayıcı B 6x SC UPC Dubleks
Fiber Modu SM 9 / 125μm dalga boyu 1310/1550
MPO Konnektör IL Maks. 0.35dB Maks (0.15dB Tip.) LC Konnektör IL ≤0.3dB
MPO Konektörü RL 60dB LC Konnektör RL ≥50dB
850nm'de zayıflama ≤2.3dB / km 1300nm'de zayıflama ≤0.6dB / km

Kablo Çapı

3.0mm Fan Çıkış Çapı 2.0mm
Kurulum Çekme Yükü 100 N Uzun Süreli Çekme Yükü 50 N
Kablo Ceketi LSZH Fiber Sayısı 12 Lif
Çalışma sıcaklığı -10 ° C ila + 70 ° C Depolama sıcaklığı -40 ° C ila + 85 ° C

 

Özellikleri:
 
- Düşük ekleme kaybı, yüksek geri dönüş kaybı
- MT bazlı Çok fiber Konektör, 4,8,12 ve 24 fiber konektör sonlandırma ve montajları
- Elyafın toplu olarak sonlandırılması için ekonomik çözüm
- Düşük kayıp ve standart kayıp SM ve MM uygulamaları için tasarlanmıştır
- Sağlamlaştırılmış yuvarlak kablo, oval kablo ve çıplak şerit seçenekleri mevcuttur
- Fiber tipi, cila tipi ve / veya konektör derecesini ayırt etmek için renk kodlu muhafazalar
- Tekrarlanabilirlik ve değiştirilebilirlik açısından iyi
 
Kullanılabilirlik:
 
- Şerit ve demet kablosu mevcuttur;
- Patch cord, pigtail kablo takımları mevcuttur.
- MT-MT şerit yama kablosu mevcuttur.
- MPO Geri Döngü kullanılabilir
 
Uzunluk Toleransı

 

Toplam Uzunluk (L) (m) tolerans uzunluğu (cm)
0 <S <1 + 5 / -0
1 <S <10 + 10 / -0
10 <S <40 + 15 / -0
40 <L +% 0,5 x L / -0


SM 12 Fiber MPO Bagaj Kablosu MPO Dişi - SC UPC Kablo Demeti Kablosu 9/125μm Düz Fanout SC Dubleks 0.5m Tip A LSZH 0 
 

paketleme

 

This easily taken and well-protected fiber patch cable package has been labelled and marked by OMC as default .Standard carton size : 34*22*15 cm; Bu kolayca alınan ve iyi korunan fiber patch kablo paketi, OMC tarafından varsayılan olarak etiketlenmiş ve işaretlenmiştir. Standart karton boyutu: 34 * 22 * ​​15 cm; 44*34*24 cm ; 44 * 34 * 24 cm; 54*39*34 cm . 54 * 39 * 34 cm. Which carton to be used depends on goods Qty . Hangi karton kullanılacak mal Adet bağlıdır. Packing can be customized. Ambalaj özelleştirilebilir.

 

SM 12 Fiber MPO Bagaj Kablosu MPO Dişi - SC UPC Kablo Demeti Kablosu 9/125μm Düz Fanout SC Dubleks 0.5m Tip A LSZH 1

 

Yüksek Kalite MPO Kablo Garantisi

 

1. Yüksek performanslı parlatma makinesi ve MT yüksükler için tasarlanmış hassas plaka tutucular ile tamamlanmaktadır.
2. 3D interferometre, MTP / MPO parlatma işleminin doğrulanmasını sağlar ve cilalı MT yüksüğünün tüm parametrelerinin endüstri standartlarına uygun olmasını ve aşılmasını sağlar.
3. Test cihazının esnekliği, karmaşık ve yüksek fiber sayısı kablo montajları için gerekli olan optik testlerin tüm spektrumunu sağlar.

SM 12 Fiber MPO Bagaj Kablosu MPO Dişi - SC UPC Kablo Demeti Kablosu 9/125μm Düz Fanout SC Dubleks 0.5m Tip A LSZH 2

 

Şirket Bilgisi:

 

OMC industry co., limited, which was founded by an expert team, has been exporting FTTX passive products since 2007. We focus on providing innovative and integrated FTTX solutions for a variety of applications/Networks. Uzman bir ekip tarafından kurulan OMC industry co., 2007 yılından bu yana FTTX pasif ürünleri ihraç etmektedir. Çeşitli uygulamalar / Ağlar için yenilikçi ve entegre FTTX çözümleri sunmaya odaklanıyoruz. Our capabilities include product/solution design, development, enhancement and integration. Yeteneklerimiz arasında ürün / çözüm tasarımı, geliştirme, geliştirme ve entegrasyon bulunmaktadır. Our products are among the highest performing in the industry and truly represent the best values in the industry. Ürünlerimiz endüstrideki en yüksek performansa sahiptir ve endüstrideki en iyi değerleri temsil eder. We also offer training, pre and post-sales support. Ayrıca eğitim, satış öncesi ve satış sonrası destek sunuyoruz. We help you select the right products for your Optical network's needs. Optik ağınızın ihtiyaçları için doğru ürünleri seçmenize yardımcı oluyoruz.

 

dustfree wrokshop.jpg

SM 12 Fiber MPO Bagaj Kablosu MPO Dişi - SC UPC Kablo Demeti Kablosu 9/125μm Düz Fanout SC Dubleks 0.5m Tip A LSZH 4

SM 12 Fiber MPO Bagaj Kablosu MPO Dişi - SC UPC Kablo Demeti Kablosu 9/125μm Düz Fanout SC Dubleks 0.5m Tip A LSZH 5

SM 12 Fiber MPO Bagaj Kablosu MPO Dişi - SC UPC Kablo Demeti Kablosu 9/125μm Düz Fanout SC Dubleks 0.5m Tip A LSZH 6

SM 12 Fiber MPO Bagaj Kablosu MPO Dişi - SC UPC Kablo Demeti Kablosu 9/125μm Düz Fanout SC Dubleks 0.5m Tip A LSZH 7

Exhibition.jpg

SM 12 Fiber MPO Bagaj Kablosu MPO Dişi - SC UPC Kablo Demeti Kablosu 9/125μm Düz Fanout SC Dubleks 0.5m Tip A LSZH 9

SM 12 Fiber MPO Bagaj Kablosu MPO Dişi - SC UPC Kablo Demeti Kablosu 9/125μm Düz Fanout SC Dubleks 0.5m Tip A LSZH 10

shipping.jpg

SSS:

 

1. size gerçek fabrika Vardır?

Evet, biz gerçek fabrika fazla 10 yıl

 

2. ana ürün nedir?

Outdoor fiber optic cables; Dış mekan fiber optik kablolar; indoor fiber optic cables;FTTH Drop cables; iç mekan fiber optik kablolar; FTTH Drop kablolar;

Indoor armored patch cords fiber cable; Kapalı zırhlı patch kablolar fiber kablo; Optical patch cords SC/LC/FC/ST; Optik patch kordonlar SC / LC / FC / ST; MTP/MPO optical patch cord. MTP / MPO optik bağlantı kablosu.

 

3. hammadde için sertifika var Mı?

Biz nitelikli ISO9001, ROHS hammadde tedarikçileri ile uzun vadeli ilişki işbirliği kurmak.

 

4. teslim süresi nedir?

24 saat içinde normal fiber optik kablo çeşitleri için;

10000 konnektörlü fiber optik patch kablolar için 3 ~ 5 gün.

 

5. MOQ: minimum miktar nedir?

Fiber optik kablolar için ADEDI: 1 KM

Normal türler için stok olduğu için fiber optik patch kablolar için MOQ gerekli değildir.

 

6. diğer ülke veya yerli distribütörü var Mı?

Until now, we sell our products to customers directly. Şimdiye kadar ürünlerimizi doğrudan müşterilere satıyoruz. And factory price could be offered. Ve fabrika fiyat teklif edilebilir.

 

7. Ödeme

Büyük siparişler için: T / T, L / C

Küçük siparişler için: T / T, Western Union ve Paypal kabul edilebilir

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: Kanglly Wong

Tel: 86-18682182825

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)