Ana sayfa ÜrünlerMPO Gövde Kablo

OM3 Koparma 2.0mm MPO Gövde Kablosu 12F MPO Dişi SC UPC ile 50/125μm LSZH Aqua Renk

Sertifika
Çin OMC Industry Co.Limited Sertifikalar
Çin OMC Industry Co.Limited Sertifikalar
Müşteri yorumları
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

OM3 Koparma 2.0mm MPO Gövde Kablosu 12F MPO Dişi SC UPC ile 50/125μm LSZH Aqua Renk

OM3 Breakout 2.0mm MPO Trunk Cable 12F MPO Female to SC UPC With 50 / 125μm LSZH Aqua Color
OM3 Breakout 2.0mm MPO Trunk Cable 12F MPO Female to SC UPC With 50 / 125μm LSZH Aqua Color OM3 Breakout 2.0mm MPO Trunk Cable 12F MPO Female to SC UPC With 50 / 125μm LSZH Aqua Color OM3 Breakout 2.0mm MPO Trunk Cable 12F MPO Female to SC UPC With 50 / 125μm LSZH Aqua Color OM3 Breakout 2.0mm MPO Trunk Cable 12F MPO Female to SC UPC With 50 / 125μm LSZH Aqua Color

Büyük resim :  OM3 Koparma 2.0mm MPO Gövde Kablosu 12F MPO Dişi SC UPC ile 50/125μm LSZH Aqua Renk

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shenzhen Çin
Marka adı: Senko
Sertifika: ROHS and ISO
Model numarası: OM3 Koparma 2.0mm 12F MPO Dişi - SC UPC

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Bir plastik torba içinde 1 parça, bir ana çanta içinde birkaç adet, daha sonra 54 * 39 * 35cm bir ka
Teslim süresi: 1 hafta
Ödeme koşulları: Western Union, T / T, alipay, paypal, kredi kartı
Yetenek temini: 1000000 adet / ay
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: OM3 Koparma 2.0mm MPO Gövde Kablosu 12F MPO Dişi SC UPC ile 50/125μm LSZH Aqua Renk Bağlayıcı B: 6xSC UPC MM Dubleks
Fiber Modu: OM3-50 / 125 MPO Konnektör IL: Maks. 0,35dB Maks (0,15dB Tip.)
MPO Konektörü RL: > 25dB SC konnektörünün IL: <0.3db
SC konnektörün RL'si: > 50dB Çalışma sıcaklığı:: -40 ila + 85 ° C
Vurgulamak:

mpo harness cable

,

mpo fanout cable

OM3 Koparma 2.0mm MPO Gövde Kablosu 12F MPO Dişi SC UPC ile 50/125μm LSZH Aqua Renk

 

 

12 damar MPO - 6 SC Duplex (6xSC uniboot; 12 C Simplex) Düz kablo demeti Kablo grupları.


MPO- LC/SC/FC/ST Straight harness Cables are terminated with MPO and LC/SC/FC/ST connector on both ends. MPO-LC / SC / FC / ST Düz kablo demeti Kablolar her iki uçta MPO ve LC / SC / FC / ST konnektörü ile sonlandırılır. The
12 adet (SC uniboot için 6 adet; 12 SC Simplex) fanout kabloları 40G QSFP + PLR4 için 10G SFP + LR optik için optimize edilmiştir
connection and high-density data center applications. bağlantı ve yüksek yoğunluklu veri merkezi uygulamaları. have same length . aynı uzunlukta. It's specifically designed for high-density fiber Yüksek yoğunluklu fiber için özel olarak tasarlanmıştır
yerden tasarruf gerektiren ve kablo yönetimi sorunlarını azaltan veri merkezlerinde yamalar.


12F MPO- LC / SC / FC / ST Düz kablo demeti 40G LR4 PSM, 40GBASE-SR4, 40G QSFP + PLR4 ve yüksek yoğunluk için tasarlanmış kablolar
data center. veri merkezi. It is optimized for 10/40/100G high-density data center applications. 10/40 / 100G yüksek yoğunluklu veri merkezi uygulamaları için optimize edilmiştir.

 

Optik Özellikler

 

    Çok modlu Tek mod

 

IL

MPO

Tek maks: 0,35db (L)

Tekli Maks: 0.60db (G)

Tek maks: 0,35db (L)

Tekli maks: 0,75db (G)

LC

MAKS: 0.10dB (L)

MAX: 0,15 db (G)

Max: 0.3db

 

RL

MPO > 25dB > 60DB (8 derece Açılı Lehçe)
LC > 35dB > 50 db (UPC)> 60DB (APC)

 

Mekanik

MPO <0.2DB, 200 kez ekleme
LC <0.2DB, 500 kez ekleme

 

Çevre

çalışma sıcaklığı -20 ~ +60 'C
Depolama sıcaklığı -40 ~ + 70'C
  Sıcaklık yüklemek -5 ~ + 50'C

 

OM3 Koparma 2.0mm MPO Gövde Kablosu 12F MPO Dişi SC UPC ile 50/125μm LSZH Aqua Renk 0
 

MPO Konnektör Tipleri
 
OM3 Koparma 2.0mm MPO Gövde Kablosu 12F MPO Dişi SC UPC ile 50/125μm LSZH Aqua Renk 1

Diğer açıkça görünen iki özellik, üst taraftaki burunlar ve kılavuz oluklardır (tuşlar).
(Not: Dişi konektörün erkek konnektör tipiyle bağlanması gerekir.)

 
Özellikleri:

- Düşük ekleme kaybı, yüksek geri dönüş kaybı
- MT bazlı Çok fiber Konektör, 4,8,12 ve 24 fiber konektör sonlandırma ve montajları
- Elyafın toplu olarak sonlandırılması için ekonomik çözüm
- Düşük kayıp ve standart kayıp SM ve MM uygulamaları için tasarlanmıştır
- Sağlamlaştırılmış yuvarlak kablo, oval kablo ve çıplak şerit seçenekleri mevcuttur
- Fiber tipi, cila tipi ve / veya konektör derecesini ayırt etmek için renk kodlu muhafazalar
- Tekrarlanabilirlik ve değiştirilebilirlik açısından iyi
 
AVAILABILITY:
 
- Şerit ve demet kablosu mevcuttur;
- Patch cord, pigtail kablo takımları mevcuttur.
- MT-MT şerit yama kablosu mevcuttur.
- MPO Geri Döngü kullanılabilir

 

OM3 Koparma 2.0mm MPO Gövde Kablosu 12F MPO Dişi SC UPC ile 50/125μm LSZH Aqua Renk 2
 

Paket standart ihracat ihtiyaçlarına göre paketlenmiş olacak, müşteri memnuniyeti bizim hedefimizdir.


Etiket baskısı : Müşteri logosu veya OMC marka mevcuttur
İç ambalaj: Bir kartonda 5 adet
Dış ambalaj: karton çuval ile dolu olacak, iyi toz ve ıslak karton korumak.
Ulaşım: Hava, deniz, DHL, Fedex TNT, UPS ...

 

Rekabet avantajları

 

1). Teslim süresi


Şirketimde 200'den fazla çalışan ile en az 10.000 konektör üretilebilir.
 

2) .Araştırma Departmanı


Ayrı araştırma ekibimizle, ihtiyaçlarınıza göre ürünler üretebiliyoruz.
 

3) .Kalite güvencesi


Her ürün test edilecektir kaliteli. Bu arada ücretsiz numune temin edilebilir test için.
Garanti süresi 10 yıldır. Yani mal ile ilgili sorunlar varsa, yedek mevcut olacak.

 

paketleme


Bu kolayca alınabilen ve iyi korunan fiber patch kablo paketi OMC tarafından varsayılan olarak etiketlendi ve işaretlendi
standard carton size : 34*22*15 cm; standart karton boyutu: 34 * 22 * ​​15 cm; 44*34*24 cm ; 44 * 34 * 24 cm; 54*39*34 cm . 54 * 39 * 34 cm. Which carton to be used depends on goods Qty . Hangi karton kullanılacak mal Adet bağlıdır.
Ambalaj özelleştirilebilir.

 

OM3 Koparma 2.0mm MPO Gövde Kablosu 12F MPO Dişi SC UPC ile 50/125μm LSZH Aqua Renk 3

 

Şirket Bilgisi:

 

OMC industry co., limited, which was founded by an expert team, has been exporting FTTX passive products since 2007. We focus on providing innovative and integrated FTTX solutions for a variety of applications/Networks. Uzman bir ekip tarafından kurulan OMC industry co., 2007 yılından bu yana FTTX pasif ürünleri ihraç etmektedir. Çeşitli uygulamalar / Ağlar için yenilikçi ve entegre FTTX çözümleri sunmaya odaklanıyoruz. Our capabilities include product/solution design, development, enhancement and integration. Yeteneklerimiz arasında ürün / çözüm tasarımı, geliştirme, geliştirme ve entegrasyon bulunmaktadır. Our products are among the highest performing in the industry and truly represent the best values in the industry. Ürünlerimiz endüstrideki en yüksek performansa sahiptir ve endüstrideki en iyi değerleri temsil eder. We also offer training, pre and post-sales support. Ayrıca eğitim, satış öncesi ve satış sonrası destek sunuyoruz. We help you select the right products for your Optical network's needs. Optik ağınızın ihtiyaçları için doğru ürünleri seçmenize yardımcı oluyoruz.

 

dustfree wrokshop.jpg

OM3 Koparma 2.0mm MPO Gövde Kablosu 12F MPO Dişi SC UPC ile 50/125μm LSZH Aqua Renk 5

OM3 Koparma 2.0mm MPO Gövde Kablosu 12F MPO Dişi SC UPC ile 50/125μm LSZH Aqua Renk 6

OM3 Koparma 2.0mm MPO Gövde Kablosu 12F MPO Dişi SC UPC ile 50/125μm LSZH Aqua Renk 7

OM3 Koparma 2.0mm MPO Gövde Kablosu 12F MPO Dişi SC UPC ile 50/125μm LSZH Aqua Renk 8

Exhibition.jpg

OM3 Koparma 2.0mm MPO Gövde Kablosu 12F MPO Dişi SC UPC ile 50/125μm LSZH Aqua Renk 10

OM3 Koparma 2.0mm MPO Gövde Kablosu 12F MPO Dişi SC UPC ile 50/125μm LSZH Aqua Renk 11

shipping.jpg

SSS:

 

1. size gerçek fabrika Vardır?

Evet, biz gerçek fabrika fazla 10 yıl

 

2. ana ürün nedir?

Outdoor fiber optic cables; Dış mekan fiber optik kablolar; indoor fiber optic cables;FTTH Drop cables; iç mekan fiber optik kablolar; FTTH Drop kablolar;

Indoor armored patch cords fiber cable; Kapalı zırhlı patch kablolar fiber kablo; Optical patch cords SC/LC/FC/ST; Optik patch kordonlar SC / LC / FC / ST; MTP/MPO optical patch cord. MTP / MPO optik bağlantı kablosu.

 

3. hammadde için sertifika var Mı?

Biz nitelikli ISO9001, ROHS hammadde tedarikçileri ile uzun vadeli ilişki işbirliği kurmak.

 

4. teslim süresi nedir?

24 saat içinde normal fiber optik kablo çeşitleri için;

10000 konnektörlü fiber optik patch kablolar için 3 ~ 5 gün.

 

5. MOQ: minimum miktar nedir?

Fiber optik kablolar için ADEDI: 1 KM

Normal türler için stok olduğu için fiber optik patch kablolar için MOQ gerekli değildir.

 

6. diğer ülke veya yerli distribütörü var Mı?

Until now, we sell our products to customers directly. Şimdiye kadar ürünlerimizi doğrudan müşterilere satıyoruz. And factory price could be offered. Ve fabrika fiyat teklif edilebilir.

 

7. Ödeme

Büyük siparişler için: T / T, L / C

Küçük siparişler için: T / T, Western Union ve Paypal kabul edilebilir

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: sales1

Tel: +8618938656884

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)