Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerMTP Gövde Kablo

Trunk Kablo Bağlantı Tipi 1 için Çekme Direnci 24F MTP Loopback Modülü Dişi

iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

Trunk Kablo Bağlantı Tipi 1 için Çekme Direnci 24F MTP Loopback Modülü Dişi

Çin Trunk Kablo Bağlantı Tipi 1 için Çekme Direnci 24F MTP Loopback Modülü Dişi Tedarikçi
Trunk Kablo Bağlantı Tipi 1 için Çekme Direnci 24F MTP Loopback Modülü Dişi Tedarikçi Trunk Kablo Bağlantı Tipi 1 için Çekme Direnci 24F MTP Loopback Modülü Dişi Tedarikçi Trunk Kablo Bağlantı Tipi 1 için Çekme Direnci 24F MTP Loopback Modülü Dişi Tedarikçi Trunk Kablo Bağlantı Tipi 1 için Çekme Direnci 24F MTP Loopback Modülü Dişi Tedarikçi

Büyük resim :  Trunk Kablo Bağlantı Tipi 1 için Çekme Direnci 24F MTP Loopback Modülü Dişi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: USconec
Sertifika: ROHS and ISO
Model numarası: 12F MTP OM4 Geridöngü modülü Tip 1

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 pc
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Bir plastik torba içinde 1 parça, bir ana çanta içinde birkaç adet, daha sonra 54 * 39 * 35cm bir ka
Teslim süresi: 1 hafta
Ödeme koşulları: Western Union, T / T, paypal, alipay, kredi kartı
Yetenek temini: 1000000 adet / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Fiber türü: 50/125 OM4 Çok modlu lif bağlayıcı: MTP PC MM 24F Kadın
Ekleme kaybı: AA <1.0dB Ekle-çekme testi: 50 kere
Dönüş kaybı: > 25dB Çekme Dayanımı: 15kgf

Trunk Cable coneection tip 1 için 24F OM4 MTP Loopback modülü dişi , iletim ve alma fonksiyonlarını test etmek için ilmekli bir sinyal sağlar.

MTP Loopback modülleri, özellikle paralel optik 40 / 100G ağları dahilinde test ortamında yaygın olarak kullanılmaktadır. Cihazlar, MTP arabirimine sahip olan - 40GBASE-SR4 QSFP + veya 100GBASE-SR4 cihazlarına sahip olan verici-vericilerin doğrulanmasını ve test edilmesini sağlar. Loopback'ler, MTP alıcı-verici arayüzlerinin Verici (TX) ve Alıcıları (RX) konumlarını bağlamak için üretilmiştir. MTP döngüleri, MTP gövdeleri / yama uçlarına bağlanarak optik ağ bölümlerinin IL testini kolaylaştırabilir ve hızlandırabilir.

OMC'nin tüm MTP Konnektörleri USconec'den.

MTP SM Kadın Loopback

Fiber tipi 50/125 OM4 MM Fiber bağlayıcı MTP Kadın 24F
Geri dönüş kaybı AA> 25dB Ekleme kaybı AA <1.0dB
Çekme Dayanımı 15kgf Insert-çekme testi 50 kere
Polarite Tip 1 Boyut 60mm * 20mm
Çalışma sıcaklığı -40 ila 85 ° C Depolama sıcaklığı -40 ila 85 ° C

Loopback moulde çizimi

Özellikler:

  • MTP arayüzü içeren alıcı-vericilerin testini destekler.
  • farklı polarite türlerine sahip 8/12/24 fiberleri kullanır.
  • MPO Loopback fonksiyonundan daha iyi olan MTP Loopback Modülü bileşenleri üstün optik ve mekanik özelliklere sahiptir.
  • 12 fiber MTP arayüzü, 100G için 40G ve 24 fiber içindir.
Veri Merkezinde Uygulama
40G veya 100G MPO / MTP arabirim alıcı-vericileri ile yer değiştirdi

Loopback Modülü, fiber optik Ağ ekipmanının transmisyon kapasitesini ve alıcı hassasiyetini test etmek için kullanılabilir.

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)