Ana sayfa ÜrünlerMTP Gövde Kablo

12F Elite MTP APC Bagaj Kablosu MTP - MTP OS2 G657A1 9/125μm 3.0mm Sarı LSZH 20M HD Veri Merkezi İçin

Sertifika
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
Müşteri yorumları
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

12F Elite MTP APC Bagaj Kablosu MTP - MTP OS2 G657A1 9/125μm 3.0mm Sarı LSZH 20M HD Veri Merkezi İçin

Çin 12F Elite MTP APC Bagaj Kablosu MTP - MTP OS2 G657A1 9/125μm 3.0mm Sarı LSZH 20M HD Veri Merkezi İçin Tedarikçi
12F Elite MTP APC Bagaj Kablosu MTP - MTP OS2 G657A1 9/125μm 3.0mm Sarı LSZH 20M HD Veri Merkezi İçin Tedarikçi 12F Elite MTP APC Bagaj Kablosu MTP - MTP OS2 G657A1 9/125μm 3.0mm Sarı LSZH 20M HD Veri Merkezi İçin Tedarikçi 12F Elite MTP APC Bagaj Kablosu MTP - MTP OS2 G657A1 9/125μm 3.0mm Sarı LSZH 20M HD Veri Merkezi İçin Tedarikçi 12F Elite MTP APC Bagaj Kablosu MTP - MTP OS2 G657A1 9/125μm 3.0mm Sarı LSZH 20M HD Veri Merkezi İçin Tedarikçi

Büyük resim :  12F Elite MTP APC Bagaj Kablosu MTP - MTP OS2 G657A1 9/125μm 3.0mm Sarı LSZH 20M HD Veri Merkezi İçin

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Usconec
Sertifika: ROHS and ISO
Model numarası: 12F MTP gövde kablosu MTP APC erkek MTP APC erkek G657A1 Sarı LSZH 20 M Elite Tip B

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 ad
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: bireysel PE torba veya müşteri talep paketi
Teslim süresi: 3-7days
Ödeme koşulları: D / P, T / T, Western Union, L / C, Kredi Kartı
Yetenek temini: aylık 50000pcs
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
ürün: 12F Elite MTP Bagaj Kablosu MTP - MTP OS2 G657A1 9/125μm 3.0mm Sarı LSZH 20M HD Veri Merkezi İçin Fiber Modu: OS2 9 / 125μm SM
Bağlayıcı: MTP erkek - MTP erkek Lehçe Türü: APC'den APC'ye
Ekleme kaybı: Maks. 0.35dB Maks. Geri dönüş kaybı: 60dB
Ceket OD: 3.0mm Fiber count: 12

12F Elite MTP Bagaj Kablosu MTP - MTP OS2 G657A1 9/125μm 3.0mm Sarı LSZH 20M HD Veri Merkezi İçin

 

 

MTP Fiber Patch Cord are terminated with MTP connector on both end. MTP Fiber Patch Kablosu her iki ucunda MTP konektörü ile sonlandırılır. All of OMC's MTP Connectors are from US Conec. OMC'nin tüm MTP Konnektörleri US Conec. MTP patch cord is a kind of high density cable assemblies which is generally use in three areas. MTP patch cord, genellikle üç alanda kullanılan bir tür yüksek yoğunluklu kablo düzeneğidir.

1, yüksek yoğun derece ortamı ile Veri Merkezi uygulaması

2, binaya fiber optik

3, fiber ekipman iç bağlayıcı uygulaması

 

MTP ürünlerinin Standardı:

  • Meets IEC Standard IEC-61754-7; IEC Standardı IEC-61754-7'yi karşılar; JIS C5982; JIS C5982; TIA-604-5(FOCIS5); TIA-604-5 (FOCIS5); Telcordia GR-1435-CORE compliant Telcordia GR-1435-CORE uyumlu
  • TIA-568-C uyarınca yapısal kablolama

Ürün Özellikleri

 

 

Konektör A MTP erkek Bağlayıcı B MTP erkek
Fiber Modu OS2 9 / 125μm SM dalga boyu 1310/1550
Lehçe Türü APC'den APC'ye Minimum Bükülme Yarıçapı 10mm
Ekleme Kaybı Maks. 0,35dB Maks (0,15dB Tip.) Geri dönüş kaybı 60dB
1310nm'de zayıflama ≤0.32dB / km 1550nm'de zayıflama ≤0.18dB / km
Ceket OD 3.0mm Kablo Ceketi LSZH / Plenum (OFNP)
Kurulum Çekme Yükü 100 N Uzun Süreli Çekme Yükü 50 N
Çalışma sıcaklığı -10 ° C ila + 70 ° C Polarite B Tipi

 

 

Özellikleri

 

Düşük ekleme kaybı, yüksek geri dönüş kaybı

MT tabanlı Çok fiber Konektör, 4,8,12 ve 24 fiber konektör sonlandırma ve montajları

Elyafın kütle sonlandırması için ekonomik çözüm

Düşük kayıp ve standart kayıp SM ve MM uygulamaları için tasarlanmıştır

Sağlamlaştırılmış yuvarlak kablo, oval kablo ve çıplak şerit seçenekleri mevcuttur

Elyaf tipi, cila tipi ve / veya konektör derecesini ayırt etmek için renk kodlu muhafazalar

Tekrarlanabilirlik ve değiştirilebilirlik açısından iyi

 

Kablo çekme ve Polarite

 

12F Elite MTP APC Bagaj Kablosu MTP - MTP OS2 G657A1 9/125μm 3.0mm Sarı LSZH 20M HD Veri Merkezi İçin

 

Test ekipmanları

12F Elite MTP APC Bagaj Kablosu MTP - MTP OS2 G657A1 9/125μm 3.0mm Sarı LSZH 20M HD Veri Merkezi İçin

 

Test Garantili Program

 

3D interferometer provides verification of MTP/MPO polishing process, and making all parameters of the polished MT ferrule complies and exceeds industry standards. 3D interferometre, MTP / MPO parlatma işleminin doğrulanmasını sağlar ve cilalı MT yüksüğünün tüm parametrelerini endüstri standartlarına uygun ve aşar. Clean optical connectors are paramount in providing a reliable, high-performance fiber optic infrastructure. Temiz optik konektörler, güvenilir, yüksek performanslı bir fiber optik altyapı sağlamada çok önemlidir.

 

paketleme


Bu kolayca alınabilen ve iyi korunan fiber patch kablo paketi OMC tarafından varsayılan olarak etiketlendi ve işaretlendi
.Standard carton size : 34*22*15 cm; Standart karton boyutu: 34 * 22 * ​​15 cm. 44*34*24 cm ; 44 * 34 * 24 cm; 54*39*34 cm . 54 * 39 * 34 cm. Which carton to be used depends on goods Hangi kartonun kullanılacağı mallara bağlıdır
Qty . Miktar Packing can be customized. Ambalaj özelleştirilebilir.

 

12F Elite MTP APC Bagaj Kablosu MTP - MTP OS2 G657A1 9/125μm 3.0mm Sarı LSZH 20M HD Veri Merkezi İçin

 

Şirket Bilgisi:

 

OMC industry co., limited, which was founded by an expert team, has been exporting FTTX passive products since 2007. We focus on providing innovative and integrated FTTX solutions for a variety of applications/Networks. Uzman bir ekip tarafından kurulan OMC industry co., 2007 yılından bu yana FTTX pasif ürünleri ihraç etmektedir. Çeşitli uygulamalar / Ağlar için yenilikçi ve entegre FTTX çözümleri sunmaya odaklanıyoruz. Our capabilities include product/solution design, development, enhancement and integration. Yeteneklerimiz arasında ürün / çözüm tasarımı, geliştirme, geliştirme ve entegrasyon bulunmaktadır. Our products are among the highest performing in the industry and truly represent the best values in the industry. Ürünlerimiz endüstrideki en yüksek performansa sahiptir ve endüstrideki en iyi değerleri temsil eder. We also offer training, pre and post-sales support. Ayrıca eğitim, satış öncesi ve satış sonrası destek sunuyoruz. We help you select the right products for your Optical network's needs. Optik ağınızın ihtiyaçları için doğru ürünleri seçmenize yardımcı oluyoruz.

 

dustfree wrokshop.jpg

12F Elite MTP APC Bagaj Kablosu MTP - MTP OS2 G657A1 9/125μm 3.0mm Sarı LSZH 20M HD Veri Merkezi İçin

12F Elite MTP APC Bagaj Kablosu MTP - MTP OS2 G657A1 9/125μm 3.0mm Sarı LSZH 20M HD Veri Merkezi İçin

12F Elite MTP APC Bagaj Kablosu MTP - MTP OS2 G657A1 9/125μm 3.0mm Sarı LSZH 20M HD Veri Merkezi İçin

12F Elite MTP APC Bagaj Kablosu MTP - MTP OS2 G657A1 9/125μm 3.0mm Sarı LSZH 20M HD Veri Merkezi İçin

Exhibition.jpg

12F Elite MTP APC Bagaj Kablosu MTP - MTP OS2 G657A1 9/125μm 3.0mm Sarı LSZH 20M HD Veri Merkezi İçin

12F Elite MTP APC Bagaj Kablosu MTP - MTP OS2 G657A1 9/125μm 3.0mm Sarı LSZH 20M HD Veri Merkezi İçin

shipping.jpg

SSS:

 

1. size gerçek fabrika Vardır?

Evet, biz gerçek fabrika fazla 10 yıl

 

2. ana ürün nedir?

Outdoor fiber optic cables; Dış mekan fiber optik kablolar; indoor fiber optic cables;FTTH Drop cables; iç mekan fiber optik kablolar; FTTH Drop kablolar;

Indoor armored patch cords fiber cable; Kapalı zırhlı patch kablolar fiber kablo; Optical patch cords SC/LC/FC/ST; Optik patch kordonlar SC / LC / FC / ST; MTP/MPO optical patch cord. MTP / MPO optik bağlantı kablosu.

 

3. hammadde için sertifika var Mı?

Biz nitelikli ISO9001, ROHS hammadde tedarikçileri ile uzun vadeli ilişki işbirliği kurmak.

 

4. teslim süresi nedir?

24 saat içinde normal fiber optik kablo çeşitleri için;

10000 konnektörlü fiber optik patch kablolar için 3 ~ 5 gün.

 

5. MOQ: minimum miktar nedir?

Fiber optik kablolar için ADEDI: 1 KM

Normal türler için stok olduğu için fiber optik patch kablolar için MOQ gerekli değildir.

 

6. diğer ülke veya yerli distribütörü var Mı?

Until now, we sell our products to customers directly. Şimdiye kadar ürünlerimizi doğrudan müşterilere satıyoruz. And factory price could be offered. Ve fabrika fiyat teklif edilebilir.

 

7. Ödeme

Büyük siparişler için: T / T, L / C

Küçük siparişler için: T / T, Western Union ve Paypal kabul edilebilir

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: Sales Manager

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)