Ana sayfa Ürünlerfiber sonlandırma kutusu

Kolay Kullanım Tasarımı ile Yüksek Performanslı Fiber Optik Yüz Levha Boş 4 Çekirdek Toz geçirmez

Sertifika
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
Müşteri yorumları
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

Kolay Kullanım Tasarımı ile Yüksek Performanslı Fiber Optik Yüz Levha Boş 4 Çekirdek Toz geçirmez

Çin Kolay Kullanım Tasarımı ile Yüksek Performanslı Fiber Optik Yüz Levha Boş 4 Çekirdek Toz geçirmez Tedarikçi
Kolay Kullanım Tasarımı ile Yüksek Performanslı Fiber Optik Yüz Levha Boş 4 Çekirdek Toz geçirmez Tedarikçi Kolay Kullanım Tasarımı ile Yüksek Performanslı Fiber Optik Yüz Levha Boş 4 Çekirdek Toz geçirmez Tedarikçi Kolay Kullanım Tasarımı ile Yüksek Performanslı Fiber Optik Yüz Levha Boş 4 Çekirdek Toz geçirmez Tedarikçi

Büyük resim :  Kolay Kullanım Tasarımı ile Yüksek Performanslı Fiber Optik Yüz Levha Boş 4 Çekirdek Toz geçirmez

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OMC or OEM
Sertifika: ISO, ROHS
Model numarası: FTB104A

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 200PCS
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: PE torba + Kağıt kutu veya OEM paketi
Teslim süresi: 4-7 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, Western Union.credi kartı, Alibaba alipay
Yetenek temini: 500 adet / gün
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Products: High Performance Fiber Optic FacePlate Empty 4 Cores Dust proof With Easy Using Design Plate Color & Material: White, ABS plastic
Adapter Type: SC, LC Fiber Mode: OS2,OM1/OM2,OM3/OM4
Connector Type: SC/LC Dimensions(mm): 210×140×40mm
RoHS Compliancy Status: Compliant Application: FTTx access and telecommunication Networks etc.

4 çekirdek Fiber Sonlandırma Kutusu / fiber yüz plakası / Fiber soket için SC, LC wih ABS meerial

 

 

OMC supplies different types of fiber optic wall plate outlets, designed to bring fiber to the desk and widely used in multi-floor and high building. OMC, elyafı masaya getirmek için tasarlanmış ve çok katlı ve yüksek binalarda yaygın olarak kullanılan farklı tiplerde fiber optik duvar plakası çıkışları sağlar. According to the number of ports and ports type, these wall plate outlets are available with LC, SC, ST, FC adapters and up to 4 ports and the adapters are preloaded into the wall plate outlets. Bağlantı noktası ve bağlantı noktası türüne göre, bu duvar plakası çıkışları LC, SC, ST, FC adaptörleri ve 4 bağlantı noktasına kadar kullanılabilir ve adaptörler duvar plakası çıkışlarına önceden yüklenir. As for multi-interface, we can customize the ports type according our customer's requirements. Çoklu arayüz gelince, port tipini müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özelleştirebiliriz. Along with necessary accessories, you can see a professional appearance while keeping the fiber organized. Gerekli aksesuarlarla birlikte, lifi düzenli tutarken profesyonel bir görünüm görebilirsiniz.

 

Özellikler:

 

Eşya yok. Boyutlar (mm) Giriş / Çıkış bağlantı noktası Kablo Çapı (mm) Max. Maks. Capacity Kapasite Max. Maks. adaptors adaptörler
FTB104A 210 x 140 x 40 1 giriş / 4 çıkış 7-10 4/8 4
FTB106C 210 x 140 x 40 1 giriş / 6 çıkış 7-10 12/06 6

 

Adaptör / bağlantı noktası sayısı 4 Plaka renk ve malzeme Beyaz, ABS plastik
Adaptör Tipi İsteğe bağlı Fiber Modu OS2 OM1 / OM2, OM3 / OM4
Bağlayıcı Tipi Standart Boyutlar (mm) 210 x 140 x 40 mm
RoHS Uyumluluk Durumu Uysal Uygulama FTTx erişim ve telekomünikasyon Ağları vb.

 

Özellikleri:

  • Alev Geciktirici ABS yalıtım malzemeleri, darbe direnci, yüksek sıcaklık dayanımı, iyi parlaklık, kullanımı güvenlidir.
  • FTTH, FTTO ve FTTD için geçerlidir.
  • Kapağın toka tasarımı montaj gücünü azaltır.
  • Evdeki diğer A86 paneliyle eşleştirin.
  • LC, SC, ST, FC adaptörleriyle sunulan çoklu mod veya tekli mod fiber bağlantılarını destekleyin
  • Soketteki büyük çaplı sarma tutucu, kablo bükülme yarıçapını garanti eder.

Standart / Opsiyonel aksesuarlar: etiketleme kağıdı, ısı büzüşmeli ek yeri manşonları; Vida

İsteğe bağlı Aksesuarlar: SC Simplex adapter, FC Simplex adapter, ST Simplex adapter, LC SX adapter;fast connector;fiber pigtail; SC Simplex adaptör, FC Simplex adaptör, ST Simplex adaptör, LC SX adaptör; hızlı bağlantı; fiber pigtail; mechanical splicer mekanik birleştirici

Kolay Kullanım Tasarımı ile Yüksek Performanslı Fiber Optik Yüz Levha Boş 4 Çekirdek Toz geçirmez

Kolay Kullanım Tasarımı ile Yüksek Performanslı Fiber Optik Yüz Levha Boş 4 Çekirdek Toz geçirmez

 

Şirket Bilgisi

 

OMC industry co., limited, which was founded by an expert team, has been exporting FTTX passive products since 2007. We focus on providing innovative and integrated FTTX solutions for a variety of applications/Networks. Uzman bir ekip tarafından kurulan OMC industry co., 2007'den beri FTTX pasif ürünler ihraç etmektedir. Çeşitli uygulamalar / Ağlar için yenilikçi ve entegre FTTX çözümleri sunmaya odaklanıyoruz. Our capabilities include product/solution design, development, enhancement and integration. Yeteneklerimiz arasında ürün / çözüm tasarımı, geliştirme, geliştirme ve entegrasyon bulunmaktadır. Our products are among the highest performing in the industry and truly represent the best values in the industry. Ürünlerimiz endüstrideki en yüksek performansa sahiptir ve endüstrideki en iyi değerleri temsil eder. We also offer training, pre and post-sales support. Ayrıca eğitim, satış öncesi ve satış sonrası destek sunuyoruz. We help you select the right products for your Optical network's needs. Optik ağınızın ihtiyaçları için doğru ürünleri seçmenize yardımcı oluyoruz.

 

5 Market

4

shipping

SSS:

 

1. size gerçek fabrika Vardır?

Evet, biz gerçek fabrika fazla 10 yıl

 

2. ana ürün nedir?

Outdoor fiber optic cables; Dış mekan fiber optik kablolar; indoor fiber optic cables;FTTH Drop cables; iç mekan fiber optik kablolar; FTTH Drop kablolar;

Indoor armored patch cords fiber cable; Kapalı zırhlı patch kablolar fiber kablo; Optical patch cords SC/LC/FC/ST; Optik patch kordonlar SC / LC / FC / ST; MTP/MPO optical patch cord. MTP / MPO optik bağlantı kablosu.

 

3. hammadde için sertifika var Mı?

Biz nitelikli ISO9001, ROHS hammadde tedarikçileri ile uzun vadeli ilişki işbirliği kurmak.

 

4. teslim süresi nedir?

24 saat içinde normal fiber optik kablo çeşitleri için;

10000 konnektörlü fiber optik patch kablolar için 3 ~ 5 gün.

 

5. MOQ: minimum miktar nedir?

Fiber optik kablolar için ADEDI: 1 KM

Normal türler için stok olduğu için fiber optik patch kablolar için MOQ gerekli değildir.

 

6. diğer ülke veya yerli distribütörü var Mı?

Until now, we sell our products to customers directly. Şimdiye kadar ürünlerimizi doğrudan müşterilere satıyoruz. And factory price could be offered. Ve fabrika fiyat teklif edilebilir.

 

7. Ödeme

Büyük siparişler için: T / T, L / C

Küçük siparişler için: T / T, Western Union ve Paypal kabul edilebilir.

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: sales1

Tel: +8618938656884

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler