Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerMPO Gövde Kablo

Yüksek Yoğunluklu Çevre için Breakout 48F MPO Patch Cord 55dB SM Dönüş Kaybı

iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

Yüksek Yoğunluklu Çevre için Breakout 48F MPO Patch Cord 55dB SM Dönüş Kaybı

Çin Yüksek Yoğunluklu Çevre için Breakout 48F MPO Patch Cord 55dB SM Dönüş Kaybı Tedarikçi
Yüksek Yoğunluklu Çevre için Breakout 48F MPO Patch Cord 55dB SM Dönüş Kaybı Tedarikçi Yüksek Yoğunluklu Çevre için Breakout 48F MPO Patch Cord 55dB SM Dönüş Kaybı Tedarikçi Yüksek Yoğunluklu Çevre için Breakout 48F MPO Patch Cord 55dB SM Dönüş Kaybı Tedarikçi Yüksek Yoğunluklu Çevre için Breakout 48F MPO Patch Cord 55dB SM Dönüş Kaybı Tedarikçi

Büyük resim :  Yüksek Yoğunluklu Çevre için Breakout 48F MPO Patch Cord 55dB SM Dönüş Kaybı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Senko
Sertifika: ROHS and ISO
Model numarası: SM koparma 48F

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1ADET
Fiyat: 80
Ambalaj bilgileri: Bir plastik torba içinde 1 parça, 54 * 39 * 35 cm bir kağıt kartonda paketlenmiş birkaç adet
Teslim süresi: 3-7 gün sipariş onaylandıktan sonra
Ödeme koşulları: T/T, western union, paypal, kredi kartı
Yetenek temini: 1000 Adet / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
SM Ekleme kaybı :: ≤0.7dB (standart); ≤0.35dB (Elit) MM Ekleme kaybı :: ≤0.5dB (standart); ≤0.35dB (Elit)
SM Dönüş kaybı:: 55dB MM İade kaybı:: ≥35dB
değiştirilebilirliği: : ≤0.2dB değiştirilebilirliği:: ≤0.2dB
Girişim test edildi:: % 100 test edilmiş IEC Standardına uygundur :: IEC 61.754-7; JIS C5982; TIA-604-5 (FOCIS5); Telcordia GR-1435-CORE
Lük: LSZH veya PVC Spec: Koparma 48F
Birim kablo: 3mm mikrofiber kablo

SM Breakout 48F MPO Kadın - 40G / 100G Veri Merkezi Çözümü İçin MPO Kadın MPO 5M Patch Cord

MPO Fiber Patch Kablosu, her iki ucundaki MPO konektörüyle sonlandırılır. OMC'nin MPO Konektörlerinin tümü Tayvan, Japonya vs.'dendir. MPO yama kablosu, genellikle üç alanda kullanılan bir tür yüksek yoğunluklu kablo montajlarıdır.

1, yüksek derece yoğun bir çevre ortamı ile Veri Merkezi uygulaması

2, binaya fiber optik

3, fiber ekipman iç bağlayıcı uygulaması.

MPO ürünlerinin Standardı:

IEC Standardı IEC-61754-7'ye uygundur; JIS C5982; TIA-604-5 (FOCIS5); Telcordia GR-1435-CORE uyumlu

TIA-568-C uyarınca yapısal kablolama

Paralel Optik

  • Optik İnternet Çalışma Forumu (OIF) Uyumlu
  • InfiniBand Uyumlu

InfiniBand

- 10G Fiber Kanal Uyumlu

- 40G ve 100G IEEE 802.3

- QSFP

Özellikler:

Düşük ekleme kaybı, yüksek geri dönüş kaybı

MT tabanlı Çoklu Fiber Konnektör, 4,8,12 ve 24 fiber konektör sonlandırmaları ve montajları

Lifin kütle sonlandırılması için ekonomik çözüm

Düşük kayıp ve standart kayıp SM ve MM uygulamaları için tasarlanmıştır

Sağlamlaştırılmış yuvarlak kablo, oval kablo ve çıplak şerit seçenekleri mevcuttur

Fiber tipini, cila tipini ve / veya konektör derecesini ayırt etmek için renk kodlu mahfazalar

Tekrarlanabilirlik ve değişebilirlik iyi

AVAILABILITY:

Şerit ve demet kablosu mevcut;

Bağlantı kablosu, pigtail kablo montajları mevcuttur .

MT-MT şerit yama kablosu mevcuttur.

MPO Geri Döngü mevcut

MPO yama kablosunun Özellikleri:

MPO / MTP’nin belirli öğeleri.

Tek mod

(UPC Düz cilası, APC 8 derece cilası)

Çok modlu

(PC Düz cila)

Ekleme kaybı Standart kayıp ≤0.7dB; Düşük kayıp ≤0.35dB Standart kayıp ≤0.5dB; Düşük kayıp ≤0.35dB
Geri dönüş kaybı 55dB ≥35dB
dayanıklılık <0.3dBtypical değişiklik, 200 eşleşme
değiştirilebilirliği ≤0.2dB
Gerilme direnci > 70N
Çalışma sıcaklığı -40 ila + 85 ° C

Not: Farklı Çok Modlu Fiberlerin Maksimum Bant Genişliği


OM1 - 62,5 um Çekirdek - 33 metreye kadar 10 GBit, 300 metreye kadar gigabit
OM2 - 50 um Çekirdek - 82 metreye kadar 10 GBit, 500 metreye kadar gigabit
OM3 - 50 um Çekirdek, Lazer Optimize Edilmiş - 300 metreye kadar 10 GBit, 1000 metreye kadar gigabit
OM4 - 50 um Çekirdek, Lazer Optimize Edilmiş - 550 metreye kadar 10 GBit, 1000 metreye kadar gigabit

MPO Girişim indeksi

Bağlayıcı tipi Test maddeleri Min maksimum
MPO PC ROC_X (abs) (mm) 500
ROC_Y (abs) (mm) 50
Angle_X (derece) -0.2 0.2
Angle_Y (derece) -0.2 0.2
Max.DH.All Fiber (nm) -600 600
Max.DH.Ave (nm) -300 300
Max.DH.Adj (nm) -300 300
Maks. Çekirdek Dip (nm) -300 300
Elyaf yüksekliği (nm) -300 300
ROC_X (abs) (mm) 1000 3000
MPO APC ROC_X (abs) (mm) 500
ROC_Y (abs) (mm) 50
Angle_X (derece) -0.2 0.2
Angle_Y (derece) 7.8 8.2
Max.DH.All Fiber (nm) -600 600
Max.DH.Ave (nm) -300 300
Max.DH.Adj (nm) -300 300
Fiberheight (nm)

Yüksek Kaliteli MPO Kablo Garantisi

1. Yüksek performanslı parlatma makinesi ve MT halkaları için tasarlanmış hassas plaka tutucularla tamamlanır.
2. 3D interferometre, MTP / MPO parlatma işleminin doğrulanmasını sağlar ve parlatılmış MT yükseliğinin tüm parametrelerinin endüstri standartlarına uyup uymadığını gösterir.
3. Test cihazının esnekliği, karmaşık ve yüksek fiber sayımlı kablo montajları için gerekli olan optik testin eksiksiz spektrumunu sağlar.

MPO Konnektör Tipleri

Diğer açıkça görülebilen diğer iki özellik, üst kısımdaki burun ve kılavuz oyuklarıdır (tuşlar).

(Not: Dişi konnektörün erkek konnektör tipine bağlanması gerekir.)

Önceden Sonlandırılmış MPO Teknolojisi - Polarite

Üç kutuplu yöntem Tip A, Tip B ve Tip C doğru çift yönlü tahsisi garanti etmek için kullanılır.

Lütfen Dikkat: İki adet 40G QSFP + alıcı-vericiye bağlandığında, lütfen B Tipi Çapraz'yı kutup olarak seçin; MPO LGX Kaset gibi diğer cihazlarla bağlandığında, istediğiniz kutuplardan herhangi birini seçebilirsiniz.

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: sales1

Tel: +8618938656884

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)