Ana sayfa ÜrünlerMPO Gövde Kablo

SM 12F Fanout 2.0mm MPO Gövde Kablosu MPO Erkek - LC UPC Kablo Demeti Kablosu LSZH Mavi Kablo ile Süper Düşük Kayıp

Sertifika
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
Müşteri yorumları
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

SM 12F Fanout 2.0mm MPO Gövde Kablosu MPO Erkek - LC UPC Kablo Demeti Kablosu LSZH Mavi Kablo ile Süper Düşük Kayıp

Çin SM 12F Fanout 2.0mm MPO Gövde Kablosu MPO Erkek - LC UPC Kablo Demeti Kablosu LSZH Mavi Kablo ile Süper Düşük Kayıp Tedarikçi
SM 12F Fanout 2.0mm MPO Gövde Kablosu MPO Erkek - LC UPC Kablo Demeti Kablosu LSZH Mavi Kablo ile Süper Düşük Kayıp Tedarikçi SM 12F Fanout 2.0mm MPO Gövde Kablosu MPO Erkek - LC UPC Kablo Demeti Kablosu LSZH Mavi Kablo ile Süper Düşük Kayıp Tedarikçi SM 12F Fanout 2.0mm MPO Gövde Kablosu MPO Erkek - LC UPC Kablo Demeti Kablosu LSZH Mavi Kablo ile Süper Düşük Kayıp Tedarikçi SM 12F Fanout 2.0mm MPO Gövde Kablosu MPO Erkek - LC UPC Kablo Demeti Kablosu LSZH Mavi Kablo ile Süper Düşük Kayıp Tedarikçi

Büyük resim :  SM 12F Fanout 2.0mm MPO Gövde Kablosu MPO Erkek - LC UPC Kablo Demeti Kablosu LSZH Mavi Kablo ile Süper Düşük Kayıp

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shenzhen Çin
Marka adı: Senko
Sertifika: ROHS and ISO
Model numarası: SM 12F Fanout 2.0mm MPO Erkek - LC UPC

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Bir plastik torba içinde 1 parça, bir ana çanta içinde birkaç adet, daha sonra 54 * 39 * 35cm bir ka
Teslim süresi: 1 hafta
Ödeme koşulları: Western Union, T / T, alipay, paypal, kredi kartı
Yetenek temini: 1000000 adet / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: SM 12F Fanout 2.0mm MPO erkek - LC UPC Kablo Demeti Kablosu LSZH Mavi Kablo ile Süper Düşük Kayıp MPO Konnektör IL: Maks. 0.35dB Maks.
MPO Geri dönüş kaybı: > 60dB LC Konnektör IL: ≤0.3dB
LC Konnektör RL: ≥50dB Konektör A: MPO erkek (pim) 12F SM
Bağlayıcı B: 12x LC Tek Yönlü Fiber Modu: SM 9 / 125μm BIF

SM 12F Fanout 2.0mm MPO Gövde Kablosu MPO Erkek - LC UPC Kablo Demeti Kablosu LSZH Mavi Kablo ile Süper Düşük Kayıp

 

 

12 damarlı MPO - 12 LC Simpleks Düz kablo demeti Kablo grupları.


MPO- LC/SC/FC/ST Straight harness Cables are terminated with MPO and LC/SC/FC/ST connector on both ends. MPO-LC / SC / FC / ST Düz kablo demeti Kablolar her iki uçta MPO ve LC / SC / FC / ST konnektörü ile sonlandırılır. The 12pcs(12 LC Simplex) fanout cables are optimized for 40G QSFP+ PLR4 to 10G SFP+ LR optics direct connection and high-density data center applications. 12 adet (12 LC Simplex) fanout kablo, 40G QSFP + PLR4 ila 10G SFP + LR optik doğrudan bağlantı ve yüksek yoğunluklu veri merkezi uygulamaları için optimize edilmiştir. have same length . aynı uzunlukta. It's specifically designed for high-density fiber patching in data centers which need space saving and reduce cable management troubles. Alan tasarrufu gerektiren ve kablo yönetimi sorunlarını azaltan veri merkezlerinde yüksek yoğunluklu fiber yama için özel olarak tasarlanmıştır.


12F MPO- LC / SC / FC / ST Düz kablo demeti 40G LR4 PSM, 40GBASE-SR4, 40G QSFP + PLR4 ve yüksek yoğunluk için tasarlanmış kablolar
data center. veri merkezi. It is optimized for 10/40/100G high-density data center applications. 10/40 / 100G yüksek yoğunluklu veri merkezi uygulamaları için optimize edilmiştir.

 

MPO ürünlerinin Standardı:

- Meets IEC Standard IEC-61754-7; - IEC Standardı IEC-61754-7'yi karşılar; JIS C5982; JIS C5982; TIA-604-5(FOCIS5); TIA-604-5 (FOCIS5); Telcordia GR-1435-CORE compliant Telcordia GR-1435-CORE uyumlu
- TIA-568-C'ye göre yapısal kablolama

Diğer konektörlerin Endüstriyel Standardı:

LC: TIA / EIA, FOCIS10, GR-326 EIA / TIA-604-10, IEC61754-20 ve JIS C5973.

 

MPO-LC / UPC 12F yama kablosu Özellikleri:

 

Konektör A MPO Erkek (ağrısız) 12F SM Bağlayıcı B 12 x LC tek taraflı
Fiber Modu SM 9 / 125μm dalga boyu 1310/1550
MPO Konnektör IL 0.35dB LC Konnektör IL ≤0.3dB
MPO Konektörü RL 60dB LC Konnektör RL ≥50dB
850nm'de zayıflama ≤2.3dB / km 1300nm'de zayıflama ≤0.6dB / km
Ceket OD 3.0mm Fan Çıkış Çapı 2.0mm
Kurulum Çekme Yükü 100 N Uzun Süreli Çekme Yükü 50 N
Kablo Ceketi LSZH Fiber Sayısı 12 Lif
Çalışma sıcaklığı -10 ° C ila + 70 ° C Depolama sıcaklığı -40 ° C ila + 85 ° C

 

SM 12F Fanout 2.0mm MPO Gövde Kablosu MPO Erkek - LC UPC Kablo Demeti Kablosu LSZH Mavi Kablo ile Süper Düşük Kayıp


AVAILABILITY:

- Şerit ve demet kablosu mevcuttur;
- Patch cord, pigtail kablo takımları mevcuttur.
- MT-MT şerit yama kablosu mevcuttur.
- MPO Geri Döngü kullanılabilir

 

Özellikleri:
 
- Düşük ekleme kaybı, yüksek geri dönüş kaybı
- MT bazlı Çok fiber Konektör, 4,8,12 ve 24 fiber konektör sonlandırma ve montajları
- Elyafın toplu olarak sonlandırılması için ekonomik çözüm
- Düşük kayıp ve standart kayıp SM ve MM uygulamaları için tasarlanmıştır
- Sağlamlaştırılmış yuvarlak kablo, oval kablo ve çıplak şerit seçenekleri mevcuttur
- Fiber tipi, cila tipi ve / veya konektör derecesini ayırt etmek için renk kodlu muhafazalar
- Tekrarlanabilirlik ve değiştirilebilirlik açısından iyi
 

Uzunluk Toleransı

 

SM 12F Fanout 2.0mm MPO Gövde Kablosu MPO Erkek - LC UPC Kablo Demeti Kablosu LSZH Mavi Kablo ile Süper Düşük Kayıp

 

Toplam Uzunluk (L) (m) tolerans uzunluğu (cm)
0 <S <1 + 5 / -0
1 <S <10 + 10 / -0
10 <S <40 + 15 / -0
40 <L +% 0,5 x L / -0

 
Yüksek Kalite MPO Kablo Garantisi

1. Yüksek performanslı parlatma makinesi ve MT yüksükler için tasarlanmış hassas plaka tutucular ile tamamlanmaktadır.
2. 3D interferometre, MTP / MPO parlatma işleminin doğrulanmasını sağlar ve cilalı MT yüksüğünün tüm parametrelerinin endüstri standartlarına uygun olmasını ve aşılmasını sağlar.
3. Test cihazının esnekliği, karmaşık ve yüksek fiber sayısı kablo montajları için gerekli olan optik testlerin tüm spektrumunu sağlar.

SM 12F Fanout 2.0mm MPO Gövde Kablosu MPO Erkek - LC UPC Kablo Demeti Kablosu LSZH Mavi Kablo ile Süper Düşük Kayıp

 

paketleme


Bu kolayca alınabilen ve iyi korunan fiber patch kablo paketi OMC tarafından varsayılan olarak etiketlendi ve işaretlendi
standard carton size : 34*22*15 cm; standart karton boyutu: 34 * 22 * ​​15 cm; 44*34*24 cm ; 44 * 34 * 24 cm; 54*39*34 cm . 54 * 39 * 34 cm. Which carton to be used depends on goods Qty . Hangi karton kullanılacak mal Adet bağlıdır.
Ambalaj özelleştirilebilir.

 

SM 12F Fanout 2.0mm MPO Gövde Kablosu MPO Erkek - LC UPC Kablo Demeti Kablosu LSZH Mavi Kablo ile Süper Düşük Kayıp

 

Şirket Bilgisi:

 

OMC industry co., limited, which was founded by an expert team, has been exporting FTTX passive products since 2007. We focus on providing innovative and integrated FTTX solutions for a variety of applications/Networks. Uzman bir ekip tarafından kurulan OMC industry co., 2007 yılından bu yana FTTX pasif ürünleri ihraç etmektedir. Çeşitli uygulamalar / Ağlar için yenilikçi ve entegre FTTX çözümleri sunmaya odaklanıyoruz. Our capabilities include product/solution design, development, enhancement and integration. Yeteneklerimiz arasında ürün / çözüm tasarımı, geliştirme, geliştirme ve entegrasyon bulunmaktadır. Our products are among the highest performing in the industry and truly represent the best values in the industry. Ürünlerimiz endüstrideki en yüksek performansa sahiptir ve endüstrideki en iyi değerleri temsil eder. We also offer training, pre and post-sales support. Ayrıca eğitim, satış öncesi ve satış sonrası destek sunuyoruz. We help you select the right products for your Optical network's needs. Optik ağınızın ihtiyaçları için doğru ürünleri seçmenize yardımcı oluyoruz.

 

dustfree wrokshop.jpg

SM 12F Fanout 2.0mm MPO Gövde Kablosu MPO Erkek - LC UPC Kablo Demeti Kablosu LSZH Mavi Kablo ile Süper Düşük Kayıp

SM 12F Fanout 2.0mm MPO Gövde Kablosu MPO Erkek - LC UPC Kablo Demeti Kablosu LSZH Mavi Kablo ile Süper Düşük Kayıp

SM 12F Fanout 2.0mm MPO Gövde Kablosu MPO Erkek - LC UPC Kablo Demeti Kablosu LSZH Mavi Kablo ile Süper Düşük Kayıp

SM 12F Fanout 2.0mm MPO Gövde Kablosu MPO Erkek - LC UPC Kablo Demeti Kablosu LSZH Mavi Kablo ile Süper Düşük Kayıp

Exhibition.jpg

SM 12F Fanout 2.0mm MPO Gövde Kablosu MPO Erkek - LC UPC Kablo Demeti Kablosu LSZH Mavi Kablo ile Süper Düşük Kayıp

SM 12F Fanout 2.0mm MPO Gövde Kablosu MPO Erkek - LC UPC Kablo Demeti Kablosu LSZH Mavi Kablo ile Süper Düşük Kayıp

shipping.jpg

SSS:

 

1. size gerçek fabrika Vardır?

Evet, biz gerçek fabrika fazla 10 yıl

 

2. ana ürün nedir?

Outdoor fiber optic cables; Dış mekan fiber optik kablolar; indoor fiber optic cables;FTTH Drop cables; iç mekan fiber optik kablolar; FTTH Drop kablolar;

Indoor armored patch cords fiber cable; Kapalı zırhlı patch kablolar fiber kablo; Optical patch cords SC/LC/FC/ST; Optik patch kordonlar SC / LC / FC / ST; MTP/MPO optical patch cord. MTP / MPO optik bağlantı kablosu.

 

3. hammadde için sertifika var Mı?

Biz nitelikli ISO9001, ROHS hammadde tedarikçileri ile uzun vadeli ilişki işbirliği kurmak.

 

4. teslim süresi nedir?

24 saat içinde normal fiber optik kablo çeşitleri için;

10000 konnektörlü fiber optik patch kablolar için 3 ~ 5 gün.

 

5. MOQ: minimum miktar nedir?

Fiber optik kablolar için ADEDI: 1 KM

Normal türler için stok olduğu için fiber optik patch kablolar için MOQ gerekli değildir.

 

6. diğer ülke veya yerli distribütörü var Mı?

Until now, we sell our products to customers directly. Şimdiye kadar ürünlerimizi doğrudan müşterilere satıyoruz. And factory price could be offered. Ve fabrika fiyat teklif edilebilir.

 

7. Ödeme

Büyük siparişler için: T / T, L / C

Küçük siparişler için: T / T, Western Union ve Paypal kabul edilebilir

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: sales1

Tel: +8618938656884

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)