Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerMPO Gövde Kablo

SM 12F MPO Gövde Kablo MPO kadın-LC UPC Koşum Kablosu Ile 2.0mm Fan Out Kablosu LSZH Mavi Süper Düşük Kaybı

iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

SM 12F MPO Gövde Kablo MPO kadın-LC UPC Koşum Kablosu Ile 2.0mm Fan Out Kablosu LSZH Mavi Süper Düşük Kaybı

Çin SM 12F MPO Gövde Kablo MPO kadın-LC UPC Koşum Kablosu Ile 2.0mm Fan Out Kablosu LSZH Mavi Süper Düşük Kaybı Tedarikçi
SM 12F MPO Gövde Kablo MPO kadın-LC UPC Koşum Kablosu Ile 2.0mm Fan Out Kablosu LSZH Mavi Süper Düşük Kaybı Tedarikçi SM 12F MPO Gövde Kablo MPO kadın-LC UPC Koşum Kablosu Ile 2.0mm Fan Out Kablosu LSZH Mavi Süper Düşük Kaybı Tedarikçi SM 12F MPO Gövde Kablo MPO kadın-LC UPC Koşum Kablosu Ile 2.0mm Fan Out Kablosu LSZH Mavi Süper Düşük Kaybı Tedarikçi SM 12F MPO Gövde Kablo MPO kadın-LC UPC Koşum Kablosu Ile 2.0mm Fan Out Kablosu LSZH Mavi Süper Düşük Kaybı Tedarikçi SM 12F MPO Gövde Kablo MPO kadın-LC UPC Koşum Kablosu Ile 2.0mm Fan Out Kablosu LSZH Mavi Süper Düşük Kaybı Tedarikçi

Büyük resim :  SM 12F MPO Gövde Kablo MPO kadın-LC UPC Koşum Kablosu Ile 2.0mm Fan Out Kablosu LSZH Mavi Süper Düşük Kaybı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Senko
Sertifika: ROHS and ISO
Model numarası: MPO Kablo Demeti Kablo UPC

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 pc
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Bir plastik torba içinde 1 parça, bir ana çanta içinde birkaç adet, daha sonra 54 * 39 * 35cm bir ka
Teslim süresi: 1 hafta
Ödeme koşulları: Western Union, T / T, alipay, paypal, kredi kartı
Yetenek temini: 1000000 adet / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Bağlayıcı A: MPO Kadın (pinless) 12F SM B konektörüne: 12x LC Simpleks
Fiber Modu: SM 9 / 125μm BIF MPO Bağlayıcısı IL: 0,35dB Max
LC Konektörü IL: ≤0.3dB Dönüş kaybı: ≥50dB
Ceket OD: 3.0mm Fan Çıkışı Çapı: 2.0mm

SM 12F MPO Gövde Kablo MPO kadın-LC UPC Koşum Kablosu Ile 2.0mm Fan Out Kablosu LSZH Mavi Süper Düşük Kaybı

MPO kablo demeti kabloları , çoklu fiber kablolardan bireysel fiberlere veya dupleks konektörlere geçiş sağlar. MPO koparma kablosu veya MPO çıkış kablosu olarak da bilinir, bir ucunda 8 konektöre ayrılan tek bir MPO konektörü vardır ve bu konektör tipleri LC, SC, ST vb. Olabilir. 4, 6'da bulunur. , Yaklaşık 10, 20, 30 metre uzunluğunda ve diğer özelleştirilmiş uzunluklarda 8 veya 12 elyaf şerit konfigürasyonu. MPO kablo demeti kablosu, eski 10G'den yüksek hızlı 40G / 100G Ethernet'e geçiş için güvenilir, uygun maliyetli bir kablolama sistemi sağlar. Aşağıdakiler, MPO kablo demetinin avantajlarıdır:

- Yer tasarrufu - Aktif ekipman ve omurga kablosu yer kazanmak için iyidir.
- Kolay kurulum - Fabrikada sonlandırılan sistem kurulum ve ağ yeniden yapılandırma zamanından tasarruf sağlar.
- Güvenilirlik - Ürün kalitesini garanti etmek için üretim sürecinde yüksek standart bileşenler kullanılır.

MPO-LC Fiber Patch Kablosu, her iki ucundaki MPO ve LC konektörleriyle sonlandırılır. OMC'nin MPO Konektörlerinin tümü Tayvan, Japonya vb.

MPO-LC / UPC 12F patch cord'un Özellikleri:

Bağlayıcı A MPO Kadın (pinless) 12F SM Bağlayıcı B 12 x LC simpleks
Elyaf Modu SM 9 / 125μm dalga boyu 1310/1550
MPO Bağlayıcısı IL 0.35dB LC Konektörü IL ≤0.3dB
MPO Bağlayıcı RL 60dB LC Konektörü RL ≥50dB
850nm'de zayıflama ≤2.3dB / km 1300nm'de zayıflama ≤0.6dB / km
Ceket OD 3.0mm Fan Çıkışı Çapı 2.0mm
Kurulum Çekme Yükü 100 N Uzun Süreli Çekme Yükü 50 N
Kablo Ceketi LSZH Elyaf Sayısı 12 Elyaf
Çalışma sıcaklığı -10 ° C ila +70 ° C Depolama sıcaklığı -40 ° C ila + 85 ° C

 


MPO ürünlerinin Standardı:

- IEC Standardı IEC-61754-7'ye uygundur; JIS C5982; TIA-604-5 (FOCIS5); Telcordia GR-1435-CORE uyumlu
- TIA-568-C uyarınca yapısal kablolama


Diğer konektörlerin Endüstriyel Standardı:

LC: TIA / EIA, FOCIS10, GR-326 EIA / TIA-604-10, IEC61754-20 ve JIS C5973.


AVAILABILITY:

- Şerit ve demet kablosu mevcut;
- Bağlantı kablosu, pigtail kablo montajları mevcuttur.
- MT-MT şerit yama kablosu mevcuttur.
- MPO Geri Döngü mevcut

Özellikler:

- Düşük ekleme kaybı, yüksek geri dönüş kaybı
- MT tabanlı Çoklu Fiber Konnektör, 4,8,12 ve 24 fiber konektör sonlandırmaları ve montajları
- Lifin kütle sonlandırılması için ekonomik çözüm
- Düşük kayıp ve standart kayıp SM ve MM uygulamaları için tasarlanmıştır
- Sağlamlaştırılmış yuvarlak kablo, oval kablo ve çıplak şerit seçenekleri mevcuttur
- Fiber tipini, cila tipini ve / veya konektör derecesini ayırt etmek için renk kodlu mahfazalar
- Tekrarlanabilirlik ve değiştirilebilirlik açısından iyi


Kablo çekme (referans için LC)


 

Yüksek Kaliteli MPO Kablo Garantisi

1. Yüksek performanslı parlatma makinesi ve MT halkaları için tasarlanmış hassas plaka tutucularla tamamlanır.
2. 3D interferometre, MTP / MPO parlatma işleminin doğrulanmasını sağlar ve parlatılmış MT yükseliğinin tüm parametrelerinin endüstri standartlarına uyup uymadığını gösterir.
3. Test cihazının esnekliği, karmaşık ve yüksek fiber sayımlı kablo montajları için gerekli olan optik testin eksiksiz spektrumunu sağlar.

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: sales1

Tel: +8618938656884

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)