Ana sayfa ÜrünlerMPO Gövde Kablo

12 Fiber 9 / 125μm 3.0mm MTP APC dişi pigtail, Mavi LSZH Ceket ile 25M, 40G / 100G Veri Merkezi için

Sertifika
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
Müşteri yorumları
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

12 Fiber 9 / 125μm 3.0mm MTP APC dişi pigtail, Mavi LSZH Ceket ile 25M, 40G / 100G Veri Merkezi için

Çin 12 Fiber 9 / 125μm 3.0mm MTP APC dişi pigtail, Mavi LSZH Ceket ile 25M, 40G / 100G Veri Merkezi için Tedarikçi
12 Fiber 9 / 125μm 3.0mm MTP APC dişi pigtail, Mavi LSZH Ceket ile 25M, 40G / 100G Veri Merkezi için Tedarikçi 12 Fiber 9 / 125μm 3.0mm MTP APC dişi pigtail, Mavi LSZH Ceket ile 25M, 40G / 100G Veri Merkezi için Tedarikçi 12 Fiber 9 / 125μm 3.0mm MTP APC dişi pigtail, Mavi LSZH Ceket ile 25M, 40G / 100G Veri Merkezi için Tedarikçi

Büyük resim :  12 Fiber 9 / 125μm 3.0mm MTP APC dişi pigtail, Mavi LSZH Ceket ile 25M, 40G / 100G Veri Merkezi için

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shenzhen Çin
Marka adı: Senko
Sertifika: ROHS and ISO
Model numarası: 12 Fiber 9 / 125μm 3.0mm MTP / APC Dişi

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Bir plastik torba içinde 1 parça, 54 * 39 * 35 cm bir kağıt kartonda paketlenmiş birkaç adet
Teslim süresi: 3-7 gün sipariş onaylandıktan sonra
Ödeme koşulları: T/T, western union, paypal, kredi kartı
Yetenek temini: 100000 adet / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Products: 12 Fibers 9 / 125μm 3.0mm MTP APC female pigtail With Blue LSZH Jacket 25M For 40G / 100G Data Center Insertion loss:: ≤0.7dB(standard); ≤0.35dB(Elite)
Return loss:: ≥60dB Interchangeability:: ≤0.2dB
Test edilen parazit:: % 100 test edildi Meterial: LSZH or PVC

12 Fiber 9 / 125μm 3.0mm Mtp / APC Dişi Gövde Kablosu Mavi LSZH Ceketli 25M 40G / 100G Veri Merkezi için

 

Mtp trunk cable is terminated with MTP connector on both ends. Mtp devre kablosu her iki uçta MTP konnektörü ile sonlandırılmıştır. MTP Patch cable/trunk cables connect MTP modules together as a permanent link. MTP Patch kablosu / devre kabloları MTP modüllerini kalıcı bağlantı olarak birbirine bağlar. The Patch cable/trunk cables are available with 12, 24, 48,60,72 ,96,144fibers. Patch kablosu / devre kabloları 12, 24, 48,60,72, 96,144fiberlerle mevcuttur. Support speeds up to 10/40/100Gbps data center solutions. 10/40 / 100Gbps veri merkezi çözümlerine kadar hız desteği. They are typically adopted to interconnect cassettes, panels or ruggedized MTP fan-outs, and to facilitate rapid deployment of high-density backbone cabling in data centers and other high fiber environments. Tipik olarak kasetleri, panelleri veya sağlamlaştırılmış MTP fan çıkışlarını birbirine bağlamak ve veri merkezlerinde ve diğer yüksek lifli ortamlarda yüksek yoğunluklu omurga kablolarının hızlı bir şekilde yerleştirilmesini kolaylaştırmak için kullanılırlar. Besides, MTP also provides much flexibility and convenience once you have to change the connector style in the patch panels. Ayrıca, patch panellerdeki konnektör stilini değiştirmek zorunda kaldığınızda MTP de çok esneklik ve rahatlık sağlar. Instead of changing the connector on the cable trunk,just installing a new cassette with the new connector style on the cross-connect side of the patch panel. Kablo gövdesindeki konektörü değiştirmek yerine, patch panelin çapraz bağlantı tarafına yeni konektör stiliyle yeni bir kaset takın.

 

 

 

Optik Özellikler

 

Spec öğeleri. Tekli mod (APC 8 derece cilalı) Çok modlu (PC Düz cila)

Ekleme kaybı (OVP)

(IEC 61300-3-34)

Standart kayıp: .70.75dB (maks.), ≤0.35dB (Tipik)

Süper Düşük kayıp: .30.35dB (maks.), ≤0.20dB (Tipik)

Standart kayıp: ≤0.6dB (maks.), ≤0.35 (Tipik)

Süper Düşük kayıp: .30.35dB (maks.), ≤0.20dB (Tipik)

Geri dönüş kaybı (MTP) ≥60dB (8 derece parlatma) ≥25dB
dayanıklılık Tipik değişim, 200 çiftleşme
değiştirilebilirliği ≤0.2dB
Gerilme direnci > 70N
Çalışma sıcaklığı -40 ila + 85 ° C
 

12 Fiber 9 / 125μm 3.0mm MTP APC dişi pigtail, Mavi LSZH Ceket ile 25M, 40G / 100G Veri Merkezi için

 

MPO Girişim endeksi

 

Konektör tipi Test öğeleri Min maksimum
MPO PC ROC_X (abs) (mm) 500  
ROC_Y (abs) (mm) 50  
Angle_X (derece) -0.2 0.2
Angle_Y (derece) -0.2 0.2
Maks.DH.Tüm Fiber (nm) -600 600
Max.DH.Ave (nm) -300 300
Max.DH.Adj (nm) -300 300
Max. Maks. Core Dip(nm) Çekirdek Daldırma (nm) -300 300
Lif yüksekliği (nm) -300 300
ROC_X (abs) (mm) 1000 3000
MPO APC ROC_X (abs) (mm) 500  
ROC_Y (abs) (mm) 50  
Angle_X (derece) -0.2 0.2
Angle_Y (derece) 7.8 8.2
Maks.DH.Tüm Fiber (nm) -600 600
Max.DH.Ave (nm) -300 300
Max.DH.Adj (nm) -300 300
Fiberheight (nm)    

 

Yüksek Kalite MPO Kablo Garantisi

 

1. Yüksek performanslı parlatma makinesi ve MT yüksükler için tasarlanmış hassas plaka tutucular ile tamamlanmaktadır.
2. 3D interferometre, MTP / MPO parlatma işleminin doğrulanmasını sağlar ve cilalı MT yüksüğünün tüm parametrelerinin endüstri standartlarına uygun olmasını ve aşılmasını sağlar.
3. Test cihazının esnekliği, karmaşık ve yüksek fiber sayısı kablo montajları için gerekli olan optik testlerin tüm spektrumunu sağlar.

 

12 Fiber 9 / 125μm 3.0mm MTP APC dişi pigtail, Mavi LSZH Ceket ile 25M, 40G / 100G Veri Merkezi için

 

Önceden Sonlandırılmış MPO Teknolojisi-Polarite

 

A tipi, Tip B ve Tip C olmak üzere üç polarite yöntemi, doğru iki yönlü tahsisi garanti etmek için kullanılır.

Please Note: When it is connected with two 40G QSFP+ transceivers, please choose the Type B Cross as polarity; Lütfen Dikkat: İki 40G QSFP + alıcı-verici ile bağlandığında, polarite olarak B Tipi Çapraz'ı seçin; when it is connected with other equipment such as MPO LGX Cassette, you can choose any of the polarities as you need. MPO LGX Kaset gibi diğer ekipmanlarla bağlandığında, istediğiniz kutupları seçebilirsiniz.

 

12 Fiber 9 / 125μm 3.0mm MTP APC dişi pigtail, Mavi LSZH Ceket ile 25M, 40G / 100G Veri Merkezi için

 

paketleme

 

Bu kolayca alınabilen ve iyi korunan fiber patch kablo paketi OMC tarafından varsayılan olarak etiketlendi ve işaretlendi
.Standard carton size : 34*22*15 cm; Standart karton boyutu: 34 * 22 * ​​15 cm. 44*34*24 cm ; 44 * 34 * 24 cm; 54*39*34 cm . 54 * 39 * 34 cm. Which carton to be used depends on goods Hangi kartonun kullanılacağı mallara bağlıdır
Qty . Miktar Packing can be customized. Ambalaj özelleştirilebilir.

 

12 Fiber 9 / 125μm 3.0mm MTP APC dişi pigtail, Mavi LSZH Ceket ile 25M, 40G / 100G Veri Merkezi için

 

Şirket Bilgisi:

 

OMC industry co., limited, which was founded by an expert team, has been exporting FTTX passive products since 2007. We focus on providing innovative and integrated FTTX solutions for a variety of applications/Networks. Uzman bir ekip tarafından kurulan OMC industry co., 2007 yılından bu yana FTTX pasif ürünleri ihraç etmektedir. Çeşitli uygulamalar / Ağlar için yenilikçi ve entegre FTTX çözümleri sunmaya odaklanıyoruz. Our capabilities include product/solution design, development, enhancement and integration. Yeteneklerimiz arasında ürün / çözüm tasarımı, geliştirme, geliştirme ve entegrasyon bulunmaktadır. Our products are among the highest performing in the industry and truly represent the best values in the industry. Ürünlerimiz endüstrideki en yüksek performansa sahiptir ve endüstrideki en iyi değerleri temsil eder. We also offer training, pre and post-sales support. Ayrıca eğitim, satış öncesi ve satış sonrası destek sunuyoruz. We help you select the right products for your Optical network's needs. Optik ağınızın ihtiyaçları için doğru ürünleri seçmenize yardımcı oluyoruz.

 

dustfree wrokshop.jpg

12 Fiber 9 / 125μm 3.0mm MTP APC dişi pigtail, Mavi LSZH Ceket ile 25M, 40G / 100G Veri Merkezi için

12 Fiber 9 / 125μm 3.0mm MTP APC dişi pigtail, Mavi LSZH Ceket ile 25M, 40G / 100G Veri Merkezi için

12 Fiber 9 / 125μm 3.0mm MTP APC dişi pigtail, Mavi LSZH Ceket ile 25M, 40G / 100G Veri Merkezi için

12 Fiber 9 / 125μm 3.0mm MTP APC dişi pigtail, Mavi LSZH Ceket ile 25M, 40G / 100G Veri Merkezi için

Exhibition.jpg

12 Fiber 9 / 125μm 3.0mm MTP APC dişi pigtail, Mavi LSZH Ceket ile 25M, 40G / 100G Veri Merkezi için

12 Fiber 9 / 125μm 3.0mm MTP APC dişi pigtail, Mavi LSZH Ceket ile 25M, 40G / 100G Veri Merkezi için

shipping.jpg

SSS:

 

1. size gerçek fabrika Vardır?

Evet, biz gerçek fabrika fazla 10 yıl

 

2. ana ürün nedir?

Outdoor fiber optic cables; Dış mekan fiber optik kablolar; indoor fiber optic cables;FTTH Drop cables; iç mekan fiber optik kablolar; FTTH Drop kablolar;

Indoor armored patch cords fiber cable; Kapalı zırhlı patch kablolar fiber kablo; Optical patch cords SC/LC/FC/ST; Optik patch kordonlar SC / LC / FC / ST; MTP/MPO optical patch cord. MTP / MPO optik bağlantı kablosu.

 

3. hammadde için sertifika var Mı?

Biz nitelikli ISO9001, ROHS hammadde tedarikçileri ile uzun vadeli ilişki işbirliği kurmak.

 

4. teslim süresi nedir?

24 saat içinde normal fiber optik kablo çeşitleri için;

10000 konnektörlü fiber optik patch kablolar için 3 ~ 5 gün.

 

5. MOQ: minimum miktar nedir?

Fiber optik kablolar için ADEDI: 1 KM

Normal türler için stok olduğu için fiber optik patch kablolar için MOQ gerekli değildir.

 

6. diğer ülke veya yerli distribütörü var Mı?

Until now, we sell our products to customers directly. Şimdiye kadar ürünlerimizi doğrudan müşterilere satıyoruz. And factory price could be offered. Ve fabrika fiyat teklif edilebilir.

 

7. Ödeme

Büyük siparişler için: T / T, L / C

Küçük siparişler için: T / T, Western Union ve Paypal kabul edilebilir

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: sales1

Tel: +8618938656884

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)