Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa Ürünlerfiber sonlandırma kutusu

FTTX Erişim / Telekomünikasyon Ağları İçin Açık Fiber Sonlandırma Kutusu

iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

FTTX Erişim / Telekomünikasyon Ağları İçin Açık Fiber Sonlandırma Kutusu

Çin FTTX Erişim / Telekomünikasyon Ağları İçin Açık Fiber Sonlandırma Kutusu Tedarikçi
FTTX Erişim / Telekomünikasyon Ağları İçin Açık Fiber Sonlandırma Kutusu Tedarikçi FTTX Erişim / Telekomünikasyon Ağları İçin Açık Fiber Sonlandırma Kutusu Tedarikçi FTTX Erişim / Telekomünikasyon Ağları İçin Açık Fiber Sonlandırma Kutusu Tedarikçi FTTX Erişim / Telekomünikasyon Ağları İçin Açık Fiber Sonlandırma Kutusu Tedarikçi

Büyük resim :  FTTX Erişim / Telekomünikasyon Ağları İçin Açık Fiber Sonlandırma Kutusu

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OMC or OEM
Model numarası: FATC-16A

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: PE torba + Kağıt kutu veya OEM paketi
Teslim süresi: 4-7 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, Western Union.credi kartı, Alibaba alipay
Yetenek temini: 500 adet / gün
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Adaptör / bağlantı noktası: 16pcs Plaka rengi ve malzeme: Siyah, ABS plastik
Bağdaştırıcı türü: SC, LC Fiber Modu: OS2 OM1 / OM2, OM3 / OM4
Bağlayıcı türü: SC / LC Boyutlar (mm): 385 * 245 * 130 mm
RoHS Uyumluluk Durumu: Uysal Uygulama: FTTx erişim ve telekomünikasyon Şebekeleri vs.

Dış Mekan Uygulaması için Modifiye Polimer Plastik FATC-16A IP68 Fiber Erişim Terminali Kapanması Siyah

Açıklama:

Modifiye polimer plastikten yapılmış Fiber Erişim Terminali Kapanışı. 16/24 aboneye ve 96 ekleme noktasını kapatma olarak tutabilir. FTTx ağ sisteminde bağlantı kablosu ve besleyici kablosunun bağlantı kablosu ile bağlanması için bir sonlandırma noktası olarak kullanılır. Fiber ekleme, bölme, dağıtım, depolama ve kablo bağlantısını tek bir sağlam koruma kutusuna entegre eder.

Sert şartlar altında test edilen ve en ağır nem, titreşim ve aşırı sıcaklık koşullarına bile dayanan sağlamlığa sahip özellikler. İnsanlaşmış tasarım, kullanıcının daha iyi bir deneyim ve daha güvenli bir çalışma ortamı elde etmesine yardımcı olur.

Özellikler:

Ayrılabilir adaptör paneli

Destek ortası sonlandırma

Kolay kullanım ve kurulum

Kolay yapıştırma için döndürülebilir ve çıkarılabilir baharat tepsisi

Şartname:

model FATC-24A FATC-16A FATC-24B
adaptör SC 24 adet 16 adet SC SC 24 adet
Kablo Bağlantı Noktaları 1 kesilmemiş bağlantı noktası 1 kesilmemiş bağlantı noktası 2 yuvarlak bağlantı noktası 1 kesilmemiş bağlantı noktası 2 yuvarlak bağlantı noktası
Uygulanabilir kablo od 10-17.5mm 10-17.5mm 8-17.5mm 10-17.5mm 8-17.5mm
Bırak kablo bağlantı noktaları 24 bağlantı noktası 16 bağlantı noktası 24 bağlantı noktası
Uygulanabilir kablo od 2x3mm FTTH Bırakma kablosu, 2x5mm Şekil 8 FTTH bırakma kablosu
boyut 385 * 245 * 130 mm 385 * 245 * 155 mm
Malzeme Modifiye polimer plastik
Renk Siyah
Maksimum Ekleme Kapasitesi 96 Fiberli (4Trays, 24 Fibre / Tepsi)
Uygulanabilir Splitter 1 adet 1x16 PLC ayırıcı veya 1 adet 1x8 PLC ayırıcı
İp notu IP 68
Darbe testi K10
Çekme gücü 100N
Midspan Giriş EVET
Depolama (Tüp / Mikro kablo) EVET
Net ağırlık / kilogram) 4kg
Brüt Ağırlık (kg) 5kg
Paketleme 540 * 410 * 375mm (karton başına 4 adet)

Uygulamalar

Duvar montajı ve direk montajı

FTTH ön kurulum ve dosyalanmış kurulum

4-7mm kablo portu 2x3mm kapalı FTTH damla kablo için uygun ve açık şekil 8 FTTH kendini destekleyen damla kablo

Standart aksesuarlar

Ek kaset ve kablo yönetim aracı, montaj somunları ve cıvataları, koruyucu manşonlar,

hortum kelepçesi, kablo borusu, wreach, kapak tutucusu, kablo girişi için lastik conta.

İsteğe bağlı aksesuarlar : Kutup halkası

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: Dennise Yang

Tel: +8618938656884

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)