Ana sayfa Ürünlerfiber sonlandırma kutusu

Renk Siyah Malzeme ABS Plastik ile Açık 16 Port SC LC Adaptör Fiber Sonlandırma Kutusu

Sertifika
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
Müşteri yorumları
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

Renk Siyah Malzeme ABS Plastik ile Açık 16 Port SC LC Adaptör Fiber Sonlandırma Kutusu

Çin Renk Siyah Malzeme ABS Plastik ile Açık 16 Port SC LC Adaptör Fiber Sonlandırma Kutusu Tedarikçi
Renk Siyah Malzeme ABS Plastik ile Açık 16 Port SC LC Adaptör Fiber Sonlandırma Kutusu Tedarikçi Renk Siyah Malzeme ABS Plastik ile Açık 16 Port SC LC Adaptör Fiber Sonlandırma Kutusu Tedarikçi Renk Siyah Malzeme ABS Plastik ile Açık 16 Port SC LC Adaptör Fiber Sonlandırma Kutusu Tedarikçi Renk Siyah Malzeme ABS Plastik ile Açık 16 Port SC LC Adaptör Fiber Sonlandırma Kutusu Tedarikçi

Büyük resim :  Renk Siyah Malzeme ABS Plastik ile Açık 16 Port SC LC Adaptör Fiber Sonlandırma Kutusu

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OMC or OEM
Sertifika: ROHS and ISO
Model numarası: FATC-16A

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: PE torba + Kağıt kutu veya OEM paketi
Teslim süresi: 4-7 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, Western Union.credi kartı, Alibaba alipay
Yetenek temini: 500 adet / gün
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Products: Outdoor 16 Ports SC LC Adapter Fiber Termination Box With Color Black Material ABS Plastic No.of Adapter/port: 16pcs
Plate Color & Material: black, ABS plastic Fiber Mode: OS2,OM1/OM2,OM3/OM4
Connector Type: SC/LC Dimensions(mm): 385*245*130mm
RoHS Compliancy Status: Compliant Application: FTTx access and telecommunication Networks etc.

Renk Siyah Malzeme ABS Plastik ile Açık 16 Port SC LC Adaptör Fiber Sonlandırma Kutusu

 

 

Açıklama:

 

Fiber Access Terminal Closure, which made of Modified polymer plastic. Modifiye polimer plastikten yapılmış Fiber Erişim Terminali Kapatma. It is able to hold up to 16/24 subscribers and 96 splicing points as closure. 16/24 aboneye ve 96 ekleme noktasına kadar kapanabilir. It is used as a splicing closure and a termination point for the feeder cable to connect with drop cable in FTTx network system. FTTx ağ sisteminde besleme kablosunun bağlantı kablosuna bağlanması için bir ek yeri kapatma ve bir sonlandırma noktası olarak kullanılır. It integrates fiber splicing, splitting, distribution, storage and cable connection in one solid protection box. Fiber birleştirme, bölme, dağıtım, depolama ve kablo bağlantısını tek bir sağlam koruma kutusuna entegre eder.

Features with ruggedness, which is tested under harsh conditions and stand up to even the most severe condition of moisture, vibration and extreme temperatures. Sert koşullar altında test edilen ve en şiddetli nem, titreşim ve aşırı sıcaklık koşullarına bile dayanabilen sağlamlığa sahip özellikler. Humanized design helps user get better experience and safer operating environment. İnsancıllaştırılmış tasarım, kullanıcının daha iyi deneyim ve daha güvenli çalışma ortamı elde etmesine yardımcı olur.

 

Şartname:

 

model FATC-24A FATC-16A FATC-24B
adaptör 24 adet SC 16 adet SC 24 adet SC
Kablo Bağlantı Noktaları 1 kesilmemiş bağlantı noktası 1 kesilmemiş bağlantı noktası 2 yuvarlak bağlantı noktası 1 kesilmemiş bağlantı noktası 2 yuvarlak bağlantı noktası
Uygulanabilir kablo OD 10-17.5mm 10-17.5mm 8-17.5mm 10-17.5mm 8-17.5mm
Kablo bağlantı noktalarını düşürün 24 bağlantı noktası 16 bağlantı noktası 24 bağlantı noktası
Uygulanabilir kablo OD 2x3mm FTTH Bırakma kablosu, 2x5mm Şekil 8 FTTH bırakma kablosu
boyut 385 * 245 * 130 mm 385 * 245 * 155 mm
Malzeme Modifiye polimer plastik
Renk Siyah
Maksimum Ekleme Kapasitesi 96 elyaf (4 tepsi, 24 elyaf / tepsi)
Uygulanabilir Bölücü 1 adet 1x16 PLC splitter veya 2 adet 1x8 PLC splitter
IP Sınıfı IP 68
Darbe testi K10
Çekme gücü 100N
Midspan Girişi EVET
Depolama (Tüp / Mikro kablo) EVET
Net ağırlık / kilogram) 4kg
Brüt Ağırlık (kg) 5kg
Paketleme 540 * 410 * 375mm (karton başına 4 adet)

 

Özellikleri:

 

Çıkarılabilir adaptör paneli

Destek ortası sonlandırması

Kolay kullanım ve kurulum

Kolay ekleme için döndürülebilir ve sökülebilir baharat tepsisi

 

Uygulamalar

 

Duvar montajı ve direk montajı

FTTH ön kurulum ve dosyalama kurulumu

4-7mm kablo bağlantı noktası için uygun 2x3mm kapalı FTTH damla kablo ve açık şekil 8 FTTH kendinden destekli damla kablo

 

Standart aksesuarlar

 

Ek kaset ve kablo yönetim aracı, montaj somunları ve cıvataları, koruma manşonları,

hortum kelepçesi, kablo borusu, anahtar, kapak tutucu, kablo girişi için lastik conta.

 

İsteğe bağlı Aksesuarlar : Kutup halkası

 

Renk Siyah Malzeme ABS Plastik ile Açık 16 Port SC LC Adaptör Fiber Sonlandırma Kutusu

Renk Siyah Malzeme ABS Plastik ile Açık 16 Port SC LC Adaptör Fiber Sonlandırma Kutusu

 

Şirket Bilgisi

 

OMC industry co., limited, which was founded by an expert team, has been exporting FTTX passive products since 2007. We focus on providing innovative and integrated FTTX solutions for a variety of applications/Networks. Uzman bir ekip tarafından kurulan OMC industry co., 2007'den beri FTTX pasif ürünler ihraç etmektedir. Çeşitli uygulamalar / Ağlar için yenilikçi ve entegre FTTX çözümleri sunmaya odaklanıyoruz. Our capabilities include product/solution design, development, enhancement and integration. Yeteneklerimiz arasında ürün / çözüm tasarımı, geliştirme, geliştirme ve entegrasyon bulunmaktadır. Our products are among the highest performing in the industry and truly represent the best values in the industry. Ürünlerimiz endüstrideki en yüksek performansa sahiptir ve endüstrideki en iyi değerleri temsil eder. We also offer training, pre and post-sales support. Ayrıca eğitim, satış öncesi ve satış sonrası destek sunuyoruz. We help you select the right products for your Optical network's needs. Optik ağınızın ihtiyaçları için doğru ürünleri seçmenize yardımcı oluyoruz.

 

5 Market

4

shipping

SSS:

 

1. size gerçek fabrika Vardır?

Evet, biz gerçek fabrika fazla 10 yıl

 

2. ana ürün nedir?

Outdoor fiber optic cables; Dış mekan fiber optik kablolar; indoor fiber optic cables;FTTH Drop cables; iç mekan fiber optik kablolar; FTTH Drop kablolar;

Indoor armored patch cords fiber cable; Kapalı zırhlı patch kablolar fiber kablo; Optical patch cords SC/LC/FC/ST; Optik patch kordonlar SC / LC / FC / ST; MTP/MPO optical patch cord. MTP / MPO optik bağlantı kablosu.

 

3. hammadde için sertifika var Mı?

Biz nitelikli ISO9001, ROHS hammadde tedarikçileri ile uzun vadeli ilişki işbirliği kurmak.

 

4. teslim süresi nedir?

24 saat içinde normal fiber optik kablo çeşitleri için;

10000 konnektörlü fiber optik patch kablolar için 3 ~ 5 gün.

 

5. MOQ: minimum miktar nedir?

Fiber optik kablolar için ADEDI: 1 KM

Normal türler için stok olduğu için fiber optik patch kablolar için MOQ gerekli değildir.

 

6. diğer ülke veya yerli distribütörü var Mı?

Until now, we sell our products to customers directly. Şimdiye kadar ürünlerimizi doğrudan müşterilere satıyoruz. And factory price could be offered. Ve fabrika fiyat teklif edilebilir.

 

7. Ödeme

Büyük siparişler için: T / T, L / C

Küçük siparişler için: T / T, Western Union ve Paypal kabul edilebilir.

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: sales1

Tel: +8618938656884

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler