Ana sayfa ÜrünlerMPO Gövde Kablo

MPO Bagaj Kablosu Önceden Sonlandırılmış Fanout 3.0mm 48 Çekirdek 9 / 125μm MPO Dişi - MPO Dişi OS2 LSZH Sarı

Sertifika
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
Müşteri yorumları
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

MPO Bagaj Kablosu Önceden Sonlandırılmış Fanout 3.0mm 48 Çekirdek 9 / 125μm MPO Dişi - MPO Dişi OS2 LSZH Sarı

Çin MPO Bagaj Kablosu Önceden Sonlandırılmış Fanout 3.0mm 48 Çekirdek 9 / 125μm MPO Dişi - MPO Dişi OS2 LSZH Sarı Tedarikçi
MPO Bagaj Kablosu Önceden Sonlandırılmış Fanout 3.0mm 48 Çekirdek 9 / 125μm MPO Dişi - MPO Dişi OS2 LSZH Sarı Tedarikçi MPO Bagaj Kablosu Önceden Sonlandırılmış Fanout 3.0mm 48 Çekirdek 9 / 125μm MPO Dişi - MPO Dişi OS2 LSZH Sarı Tedarikçi MPO Bagaj Kablosu Önceden Sonlandırılmış Fanout 3.0mm 48 Çekirdek 9 / 125μm MPO Dişi - MPO Dişi OS2 LSZH Sarı Tedarikçi MPO Bagaj Kablosu Önceden Sonlandırılmış Fanout 3.0mm 48 Çekirdek 9 / 125μm MPO Dişi - MPO Dişi OS2 LSZH Sarı Tedarikçi

Büyük resim :  MPO Bagaj Kablosu Önceden Sonlandırılmış Fanout 3.0mm 48 Çekirdek 9 / 125μm MPO Dişi - MPO Dişi OS2 LSZH Sarı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shenzhen Çin
Marka adı: OMC
Sertifika: ROHS and ISO
Model numarası: Sonlandırılmış Fanout 3.0mm 48 Çekirdek 9 / 125μm MPO Dişi - MPO Dişi

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: Negotiable
Packaging Details: One piece in a plastic bag, several pieces in the carton of 54*39*35cm carton
Teslim süresi: 3-7gün
Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 100000 adet / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Product Name: MPO Trunk Cable Pre - terminated Fanout 3.0mm 48 Cores 9 / 125μm MPO Female - MPO Female OS2 LSZH Yellow Insertion loss: ≤0.35dB
Return loss: ≥60dB Interchangeability: ≤0.2dB
Operating Temperature: -40 to + 85°C Tensile strength: >70N

MPO Bagaj Kablosu Önceden Sonlandırılmış Fanout 3.0mm 48 Çekirdek 9 / 125μm MPO Dişi - MPO Dişi OS2 LSZH Sarı

 

48F MPO TRUNK CABLE is terminated with MPO/MTP connector on both ends. 48F MPO TRUNK CABLE, her iki uçta MPO / MTP konnektörü ile sonlandırılır. MPO/MTP Patch cable/trunk cables connect MPO/MTP modules together as a permanent link. MPO / MTP Yama kablosu / devre kabloları MPO / MTP modüllerini kalıcı bağlantı olarak birbirine bağlar. The Patch cable/trunk cables are available with 12, 24, 48,60,72 ,96,144fibers. Patch kablosu / devre kabloları 12, 24, 48,60,72, 96,144fiberlerle mevcuttur. Support speeds up to 10/40/100Gbps data center solutions. 10/40 / 100Gbps veri merkezi çözümlerine kadar hız desteği. They are typically adopted to interconnect cassettes, panels or ruggedized MPO/MTP fan-outs, and to facilitate rapid deployment of high-density backbone cabling in data centers and other high fiber environments. Tipik olarak kasetleri, panelleri veya sağlamlaştırılmış MPO / MTP fan çıkışlarını birbirine bağlamak ve veri merkezlerinde ve diğer yüksek lifli ortamlarda yüksek yoğunluklu omurga kablolarının hızlı bir şekilde yerleştirilmesini kolaylaştırmak için kullanılırlar. Besides, MPO/MTP also provides much flexibility and convenience once you have to change the connector style in the patch panels. Ayrıca, MPO / MTP, patch panellerdeki konektör stilini değiştirmeniz gerektiğinde çok fazla esneklik ve rahatlık sağlar. Instead of changing the connector Konektörü değiştirmek yerine
kablo gövdesinde, sadece patch panelin çapraz bağlantı tarafına yeni konektör stiline sahip yeni bir kaset takın.

 

MPO gövde kablosu 's özellikleri:

 

Spec öğeleri. Tekli mod (APC 8 derece cilalı) Çok modlu (PC Düz cila)

Ekleme kaybı (MPO)

(IEC 61300-3-34)

Standart kayıp: .70.75dB (maks.), ≤0.35dB (Tipik)

Süper Düşük kayıp: .30.35dB (maks.), ≤0.20dB (Tipik)

Standart kayıp: ≤0.6dB (maks.), ≤0.35 (Tipik)

Süper Düşük kayıp: .30.35dB (maks.), ≤0.20dB (Tipik)

Geri dönüş kaybı (MPO) ≥60dB (8 derece parlatma) ≥25dB
dayanıklılık Tipik değişim, 200 çiftleşme
değiştirilebilirliği ≤0.2dB
Gerilme direnci > 70N
Çalışma sıcaklığı -40 ila + 85 ° C

 

MPO Konnektör Tipleri

 

Bağlayıcı Fiber Kanalı
MPO Bagaj Kablosu Önceden Sonlandırılmış Fanout 3.0mm 48 Çekirdek 9 / 125μm MPO Dişi - MPO Dişi OS2 LSZH Sarı MPO Bagaj Kablosu Önceden Sonlandırılmış Fanout 3.0mm 48 Çekirdek 9 / 125μm MPO Dişi - MPO Dişi OS2 LSZH Sarı
MPO dişi Konnektörler Biri başına 12 lif
Not: Dişi konektörün erkek konnektör tipiyle bağlanması gerekir.

 

 

MPO cable


Not: Farklı Çok Modlu Fiberlerin Maksimum Bant Genişlikleri

 

OM1 62,5 um Çekirdek 10GBit 33 metreye kadar, 300 metreye kadar gigabit
OM2 50 um Çekirdek 10GBit 82 metreye kadar, 500 m'ye kadar gigabit
OM3 50 um Çekirdek, Lazer Optimize Edilmiş_300GB'a kadar 10GBit, 1000m'ye kadar gigabit
OM4 50 um Çekirdek, Lazer Optimize Edilmiş_10GBit 550 metreye kadar, 1000 metreye kadar gigabit

 

Uzunluk Toleransı

 

cable structure

 

Toplam Uzunluk (L) (m) tolerans uzunluğu (cm)
0 <S <1 + 5 / -0
1 <S <10 + 10 / -0
10 <S <40 + 15 / -0
40 <L +% 0,5 x L / -0

 

Özellikleri:

 

Düşük ekleme kaybı, yüksek geri dönüş kaybı

MT tabanlı Çok fiber Konektör, 36-144 fiber konektör sonlandırmaları ve montajları

Elyafın kütle sonlandırması için ekonomik çözüm

Düşük kayıp ve standart kayıp SM ve MM uygulamaları için tasarlanmıştır

Sağlamlaştırılmış yuvarlak kablo, oval kablo ve çıplak şerit seçenekleri mevcuttur

Elyaf tipi, cila tipi ve / veya konektör derecesini ayırt etmek için renk kodlu muhafazalar

Tekrarlanabilirlik ve değiştirilebilirlik açısından iyi

 

Yüksek Kalite MPO / MTP Kablo Garantisi

 

1. Yüksek performanslı parlatma makinesi ve MT yüksükler için tasarlanmış hassas plaka tutucular ile tamamlanmaktadır.
2. 3D interferometre, MTP / MPO parlatma işleminin doğrulanmasını sağlar ve cilalı MT yüksüğünün tüm parametrelerinin endüstri standartlarına uygun olmasını ve aşılmasını sağlar.
3. Test cihazının esnekliği, karmaşık ve yüksek fiber sayısı kablo montajları için gerekli olan optik testlerin tüm spektrumunu sağlar.

 

paketleme

 

Bu kolayca alınabilen ve iyi korunan fiber optik kablo paketi OMC tarafından etiketlenmiş ve

fault .Standard carton size : 34*22*15 cm; standart karton boyutu: 34 * 22 * ​​15 cm; 44*34*24 cm ; 44 * 34 * 24 cm; 54*39*34 cm . 54 * 39 * 34 cm. Which carton to be used depends on goods Hangi kartonun kullanılacağı mallara bağlıdır

Qty . Miktar Packing can be customized. Ambalaj özelleştirilebilir.

 

MPO Bagaj Kablosu Önceden Sonlandırılmış Fanout 3.0mm 48 Çekirdek 9 / 125μm MPO Dişi - MPO Dişi OS2 LSZH Sarı

 

Şirket Bilgisi:

 

OMC industry co., limited, which was founded by an expert team, has been exporting FTTX passive products since 2007. We focus on providing innovative and integrated FTTX solutions for a variety of applications/Networks. Uzman bir ekip tarafından kurulan OMC industry co., 2007 yılından bu yana FTTX pasif ürünleri ihraç etmektedir. Çeşitli uygulamalar / Ağlar için yenilikçi ve entegre FTTX çözümleri sunmaya odaklanıyoruz. Our capabilities include product/solution design, development, enhancement and integration. Yeteneklerimiz arasında ürün / çözüm tasarımı, geliştirme, geliştirme ve entegrasyon bulunmaktadır. Our products are among the highest performing in the industry and truly represent the best values in the industry. Ürünlerimiz endüstrideki en yüksek performansa sahiptir ve endüstrideki en iyi değerleri temsil eder. We also offer training, pre and post-sales support. Ayrıca eğitim, satış öncesi ve satış sonrası destek sunuyoruz. We help you select the right products for your Optical network's needs. Optik ağınızın ihtiyaçları için doğru ürünleri seçmenize yardımcı oluyoruz.

 

dustfree wrokshop.jpg

MPO Bagaj Kablosu Önceden Sonlandırılmış Fanout 3.0mm 48 Çekirdek 9 / 125μm MPO Dişi - MPO Dişi OS2 LSZH Sarı

MPO Bagaj Kablosu Önceden Sonlandırılmış Fanout 3.0mm 48 Çekirdek 9 / 125μm MPO Dişi - MPO Dişi OS2 LSZH Sarı

MPO Bagaj Kablosu Önceden Sonlandırılmış Fanout 3.0mm 48 Çekirdek 9 / 125μm MPO Dişi - MPO Dişi OS2 LSZH Sarı

MPO Bagaj Kablosu Önceden Sonlandırılmış Fanout 3.0mm 48 Çekirdek 9 / 125μm MPO Dişi - MPO Dişi OS2 LSZH Sarı

Exhibition.jpg

MPO Bagaj Kablosu Önceden Sonlandırılmış Fanout 3.0mm 48 Çekirdek 9 / 125μm MPO Dişi - MPO Dişi OS2 LSZH Sarı

MPO Bagaj Kablosu Önceden Sonlandırılmış Fanout 3.0mm 48 Çekirdek 9 / 125μm MPO Dişi - MPO Dişi OS2 LSZH Sarı

shipping.jpg

SSS:

 

1. size gerçek fabrika Vardır?

Evet, biz gerçek fabrika fazla 10 yıl

 

2. ana ürün nedir?

Outdoor fiber optic cables; Dış mekan fiber optik kablolar; indoor fiber optic cables;FTTH Drop cables; iç mekan fiber optik kablolar; FTTH Drop kablolar;

Indoor armored patch cords fiber cable; Kapalı zırhlı patch kablolar fiber kablo; Optical patch cords SC/LC/FC/ST; Optik patch kordonlar SC / LC / FC / ST; MTP/MPO optical patch cord. MTP / MPO optik bağlantı kablosu.

 

3. hammadde için sertifika var Mı?

Biz nitelikli ISO9001, ROHS hammadde tedarikçileri ile uzun vadeli ilişki işbirliği kurmak.

 

4. teslim süresi nedir?

24 saat içinde normal fiber optik kablo çeşitleri için;

10000 konnektörlü fiber optik patch kablolar için 3 ~ 5 gün.

 

5. MOQ: minimum miktar nedir?

Fiber optik kablolar için ADEDI: 1 KM

Normal türler için stok olduğu için fiber optik patch kablolar için MOQ gerekli değildir.

 

6. diğer ülke veya yerli distribütörü var Mı?

Until now, we sell our products to customers directly. Şimdiye kadar ürünlerimizi doğrudan müşterilere satıyoruz. And factory price could be offered. Ve fabrika fiyat teklif edilebilir.

 

7. Ödeme

Büyük siparişler için: T / T, L / C

Küçük siparişler için: T / T, Western Union ve Paypal kabul edilebilir

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: sales 5

Tel: +8618938657420

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)