Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Şirket haberleri
Ana sayfa ÜrünlerMTP Gövde Kablo

Tekli Mod Demeti Koparma Kablosu 12F MTP Dişi 6 LC UPC Dubleks LSZH OS2 9/125

iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
iyi kalite MPO Gövde Kablo satış için
OMC'nin servis ve kalitesini seviyorum. Çok teşekkür ederim.

—— Paolo

Güvenilir bir tedarikçi, çok profesyonel. Güzel hizmet veriyorlar.

—— Hassan

OMC'nin Hediyeleri için teşekkürler. bu çok iyi. Sonsuza dek seninle çalışacağız.

—— Soren

Hızlı teslimatı seviyorum. İş kazanmama yardımcı oluyor!

—— Michael

Kanglly'nin profesyonel önerisi için teşekkürler. Müşterilerimiz için iyi bir çözüm bulduk. OMC'ye başarılar diliyorum.

—— Mary

hızlı teslimat, hızlı tepki, OMC ile hızlı iş.

—— jake

Ben sohbet şimdi

Tekli Mod Demeti Koparma Kablosu 12F MTP Dişi 6 LC UPC Dubleks LSZH OS2 9/125

Çin Tekli Mod Demeti Koparma Kablosu 12F MTP Dişi 6 LC UPC Dubleks LSZH OS2 9/125 Tedarikçi
Tekli Mod Demeti Koparma Kablosu 12F MTP Dişi 6 LC UPC Dubleks LSZH OS2 9/125 Tedarikçi Tekli Mod Demeti Koparma Kablosu 12F MTP Dişi 6 LC UPC Dubleks LSZH OS2 9/125 Tedarikçi Tekli Mod Demeti Koparma Kablosu 12F MTP Dişi 6 LC UPC Dubleks LSZH OS2 9/125 Tedarikçi Tekli Mod Demeti Koparma Kablosu 12F MTP Dişi 6 LC UPC Dubleks LSZH OS2 9/125 Tedarikçi Tekli Mod Demeti Koparma Kablosu 12F MTP Dişi 6 LC UPC Dubleks LSZH OS2 9/125 Tedarikçi

Büyük resim :  Tekli Mod Demeti Koparma Kablosu 12F MTP Dişi 6 LC UPC Dubleks LSZH OS2 9/125

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: OEM or OMC
Sertifika: ROHS and ISO
Model numarası: MPO'dan LC'ye Bayan Tekli Mod

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 5pcs
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Bir plastik torba içinde tek parça, 54 * 39 * 35 cm karton kartonda birkaç adet
Teslim süresi: 3-7days
Ödeme koşulları: Western Union, T/T, Paypal
Yetenek temini: 1000000pcs aylık
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Modu: MTP Kadın - LC UPC Dubleks Tekli Mod Ekleme kaybı: .30.35dB (Düşük kayıp)
Dönüş kaybı: MTP ≥55dB, LC≥50dB Kablo OD: 3.0mm 12F
Fiber türü: Tekli Mod 9/125 Malzeme: PVC / LSZH Ceket
Sertifika: ROHS and ISO değiştirilebilirliği: ≤0.2dB

MTP Kadın 6 LC UPC Dubleks 12 Fiberler LSZH OS2 9/125 Tek Mod Breakout Kablosu Özelleştirilmiş Uzunluk Sarı

MTP kablo demeti kabloları , çoklu fiber kablolardan bireysel fiberlere veya dupleks konektörlere bir geçiş sağlar. MTP koparma kablosu veya MTP çıkış kablosu olarak da bilinir, bir ucunda 4-12 konektöre ayrılan tek bir MPO konektörü vardır ve bu konektör tipleri LC, SC, ST vb. Olabilir. 4'te bulunur. , 0,5-100 metreden uzunlukları ve diğer özelleştirilmiş uzunluklara sahip 6, 8 veya 12 fiber kablo yapılandırması. MTP kablo demeti kablosu, eski 10G'den yüksek hızlı 40G / 100G Ethernet'e geçiş için güvenilir, uygun maliyetli bir kablolama sistemi sağlar. Şunlar

MTP kablo demeti kablosunun avantajları:

  • Yer tasarrufu - Aktif ekipman ve omurga kablosu yer kazanmak için iyidir.
  • Kolay kurulum - Fabrikada sonlandırılan sistem kurulum ve ağ yeniden yapılandırma zamanından tasarruf sağlar.
  • Güvenilirlik - Ürün kalitesini garanti etmek için üretim sürecinde yüksek standart bileşenler kullanılır.

MTP-LC / SC / FC / ST Fiber Bağlantı Kablosu her iki ucunda MTP ve LC / SC / FC / ST konektör ile sonlandırılmıştır. OMC'nin MPO Konektörlerinin tümü USCONEC'tendir .

MTP ürünlerinin standardı:

  • IEC Standardı IEC-61754-7'ye uygundur; JIS C5982; TIA-604-5 (FOCIS5); Telcordia GR-1435-CORE uyumlu
  • TIA-568-C uyarınca yapısal kablolama
  • Paralel Optik
    • Optik İnternet Çalışma Forumu (OIF) Uyumlu
    • InfiniBand Uyumlu
  • InfiniBand

- 10G Fiber Kanal Uyumlu

- 40G ve 100G IEEE 802.3

- QSFP

Özellikler:

  • Düşük ekleme kaybı, yüksek geri dönüş kaybı
  • MT tabanlı Multi-Fiber Konnektör, 4,8,12 ve 24 fiber konnektör sonlandırmaları ve montajları
  • Lifin kütle sonlandırılması için ekonomik çözüm
  • Düşük kayıp ve standart kayıp SM ve MM uygulamaları için tasarlanmıştır
  • Sağlamlaştırılmış yuvarlak kablo, oval kablo ve çıplak şerit seçenekleri mevcuttur
  • Fiber tipini, cila tipini ve / veya konektör derecesini ayırt etmek için renk kodlu mahfazalar
  • Tekrarlanabilirlik ve değişebilirlik iyi


Açıklama:

MTP / MPO Kadın - 6 LC UPC Dubleks 12 Fiberli LSZH Kablo Kabloları Montajı


MPO-LC patch cord'un Özellikleri:

Bağlayıcı A MTP (Kadın) Bağlayıcı B LC UPC (6)
Elyaf Kategorisi 9 / 125μm SMF Elyaf Sayısı 12
Elyaf Türü dubleks dalga boyu 1310nm / 1550
Kablo Ceketi 3.0mm LSZH-Sarı Fan Çıkışı Çapı 2.0mm
Ekleme kaybı, maks. ≤0.35dB Geri Dönüş Kaybı, Min. MTP≥55dB, LC≥50dB
Koparma uzunluğu 0.5m dayanıklılık Times500 kez
Min. Bükme Yarıçapı Kurulumu 29 mm Min. Viraj yarıçapı işlemi 15 mm
Gerilme direnci 400 N Ezilme direnci (tersinir) 750 N / 10 cm
Çalışma sıcaklığı -40 ° - + 80 ° C Elyaf Sınıfı G652D

G657 ---- 7.5MM (Min. Bükme Yarıçapı Çalışması)


Uygulama


Yüksek Kaliteli MPO Kablo Garantisi

1. Yüksek performanslı parlatma makinesi ve MT halkaları için tasarlanmış hassas plaka tutucularla tamamlanır.
2. 3D interferometre, MTP / MPO parlatma işleminin doğrulanmasını sağlar ve parlatılmış MT yükseliğinin tüm parametrelerinin endüstri standartlarına uyup uymadığını gösterir.
3. Test cihazının esnekliği, karmaşık ve yüksek lif sayımlı kablo montajları için gerekli olan optik testin eksiksiz spektrumunu sağlar.


MPO Konnektör Tipleri
Pinli MPO Erkek Pinli MPO Erkek
Açıkça görülen iki diğer özellik, üst kısımdaki burun ve kılavuz oyuklarıdır (tuşlar).
(Not: Dişi konnektörün erkek konnektör tipine bağlanması gerekir.)

Paketleme:

paketleme Detayları

1. ahşap davul, kontrplak davul veya ahşap davul Fümigasyon
2. karton kutu
3.customized

Liman: Shenzhen


İlgili ürünler:

1x2 Bloksuz PLC Ayırıcı SC UPC

LC sm geridöngü

LC 10dB zayıflatıcı


Uygulama:

1. CATV

2. Aktif dvice sonlandırma

3. Telekomünikasyon ağları

4. Metro

5. Yerel Alan Ağları (LAN)

6. Veri İşleme ağları

7. Test Cihazları


paketleme

Kolayca alınabilen ve iyi korunan bu fiber yama kablo paketi, varsayılan olarak OMC tarafından etiketlenmiş ve işaretlenmiştir. Standart karton boyutu: 34 * 22 * ​​15 cm; 44 * 34 * 24 cm; 54 * 39 * 34 cm. Hangi kartonun kullanılacağına mal miktarına bağlıdır. Ambalaj özelleştirilebilir.

1. kendinden contalı PE torba 2. Kabarcık çanta 3. Kağıt karton 4. fumig-ücretsiz Palet


sertifikasyon:

Ürünlerimiz bu sertifikalar ile onaylanmıştır


Şirket Bilgisi:

Uzman bir ekip tarafından kurulan OMC industry co., 2007'den bu yana FTTX pasif ürünleri ihraç etmektedir. Çeşitli uygulamalar / Ağlar için yenilikçi ve entegre FTTX çözümleri sunmaya odaklanıyoruz. Yeteneklerimiz ürün / çözüm tasarımı, geliştirme, geliştirme ve entegrasyondur. Ürünlerimiz sektördeki en yüksek performans gösteren ürünler arasında yer almakta ve sektördeki en iyi değerleri temsil etmektedir. Ayrıca eğitim, satış öncesi ve sonrası destek sunuyoruz. Optik ağınızın ihtiyaçları için doğru ürünleri seçmenize yardımcı oluruz.



SSS:

1. Siz gerçek fabrika musunuz?

Evet, biz gerçek fabrika 10 yıldan fazla

2. ana ürün nedir?

Dış mekan fiber optik kablolar; kapalı fiber optik kablolar; FTTH Bırak kablolar;

Kapalı zırhlı yama kabloları fiber kablo; Optik yama kabloları SC / LC / FC / ST; MTP / MPO optik yama kablosu.

3. Hammadde sertifikanız var mı?

Biz nitelikli ISO9001, ROHS hammadde tedarikçileri ile uzun vadeli ilişki işbirliği kurmak.

4. teslim süresi nedir?

Normal fiber optik kablo tipleri için 24 saat içerisinde;

10000 konnektörlü fiber optik patch kablolar için 3 ~ 5 gün.

5. MOQ: minimum miktar nedir?

Fiber optik kablolar için MOQ: 1KM

Fiber optik patch kablolar için gerekli MOQ gerekmez, çünkü normal çeşitler için stok mevcuttur.

6. Başka bir ülkede veya yurtiçinde distribütörünüz var mı?

Şimdiye kadar ürünlerimizi doğrudan müşterilere satıyoruz. Ve fabrika fiyatı teklif edilebilir.

7. Ödeme

Büyük siparişler için: T / T, L / C

Küçük siparişler için: T / T, Western Union ve Paypal kabul edilebilir.

İletişim bilgileri
OMC Industry Co.Limited

İlgili kişi: 李晗

Tel: +8618682182825

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)