Çin Fiber optik Patch kablolar Üretici
Ana sayfa Ürünler

MPO MTP Kaset

En iyi ürünleri
 Tam Yüklü MPO MTP Kaseti 1U 19 "Yüksek Kapasiteli Veri Merkezine Monte Açılı Raf

Tam Yüklü MPO MTP Kaseti 1U 19 "Yüksek Kapasiteli Veri Merkezine Monte Açılı Raf

 96 Elyaf Singlemode 1U MPO MTP Kaset Düz

96 Elyaf Singlemode 1U MPO MTP Kaset Düz

 1U 19 "Sürgülü Çekmece MPO / MTP Yama Paneli

1U 19 "Sürgülü Çekmece MPO / MTP Yama Paneli

MPO MTP Kaset

MPO / MTP Fiber Optik Kaset 1MPO - 12 LC OM4 Tipi Yüksek Performans

MPO / MTP Fiber Optik Kaset 1MPO - 12 LC OM4 Tipi Yüksek Performans

Raf Montajı 1 x MTP Erkek - 6 x LC Dubleks 12F OM4 Tip A MPO MTP Kaset Yüksek Yoğunluklu Garantili Performans

Raf Montajı 1 x MTP Erkek - 6 x LC Dubleks 12F OM4 Tip A MPO MTP Kaset Yüksek Yoğunluklu Garantili Performans

OM3 MPO MTP Kaset Yüksek Mukavemetli CRS Metal Malzeme 24F 50 / 125μm MPO Patch Panel

OM3 MPO MTP Kaset Yüksek Mukavemetli CRS Metal Malzeme 24F 50 / 125μm MPO Patch Panel

Yüksek Hızlı MPO MTP Kaset Küçük Tasarım Metalik Kabuk Fiber Optik Kaset

Yüksek Hızlı MPO MTP Kaset Küçük Tasarım Metalik Kabuk Fiber Optik Kaset

24F OM3 MPO MTP Kaset 1 x MTP Erkek - 1U 3 Yuvaları Patch Panel için 6 x LC Quad

24F OM3 MPO MTP Kaset 1 x MTP Erkek - 1U 3 Yuvaları Patch Panel için 6 x LC Quad

MTP Fiber Kaset 2 x MTP erkek -12 x LC Dubleks 24F OM3 50 / 125μm Düşük Güç Cezaları Koruyucu Yüksek Hız 35x109x118mm

MTP Fiber Kaset 2 x MTP erkek -12 x LC Dubleks 24F OM3 50 / 125μm Düşük Güç Cezaları Koruyucu Yüksek Hız 35x109x118mm

Enerji Verimli HD MTP Kaset Üstün Optik Özellikler OM3 50 / 125μm Tip A / Tip AF

Enerji Verimli HD MTP Kaset Üstün Optik Özellikler OM3 50 / 125μm Tip A / Tip AF

OM4 1U 4 Yuva Yama Paneli MPO MTP Kaset 10G / 40G için Desgined Düşük Ekleme Kaybı

OM4 1U 4 Yuva Yama Paneli MPO MTP Kaset 10G / 40G için Desgined Düşük Ekleme Kaybı

Page 1 of 3|< 1 2 3 >|